اخباراخبار گالری‌های هنریاخبار هنرهای تجسمی

نمایشگاه آثار هفتمین سالانه تبادل چاپ دستی در نگارخانه لاله

نمایشگاه آثار هفتمین سالانه تبادل چاپ دستی در نگارخانه لاله لینک : https://asarart.ir/Atelier/?p=10168 👇 سایت : AsarArt.ir/Atelier اینستاگرام :‌ instagram.com/AsarArtAtelier تلگرام :  @AsarArtAtelier 👆
نمایشگاه آثار هفتمین سالانه تبادل چاپ دستی در نگارخانه لاله | “سـالانه تـبادل چـاپ دسـتی” با هدف گسترش زمینه‌های فعالیت هنرمندان چاپگر و به اشتراک‌گذاری جدیدترین تجربیات تخصصی و هنری آنها با یکدیگر در نگارخانه لاله برنامه‌ریزی و شکل‌گرفته است.

نمایشگاه آثار هفتمین سالانه تبادل چاپ دستی در نگارخانه لاله |‌ به گزارش آتلیه اثرهنری به نقل از هنرآنلاین، پس از انتشار فراخوان “هفتمین سـالانه تـبادل چـاپ دسـتی” در پاییز سال جاری ۳۷۸ نفر آثار خود را به دبیرخانه سالانه ارسال نمودند که پس از بررسی آثار  در مرحله نخست، تعداد ۲۸۹ اثر متناسب با شرایط فراخوان و استانداردهای چاپ دستی شناخته شد که در مرحله دوم، آثار ۲۰۹ نفر به بخش نهایی راه یافت. همچنین در بخش مدعوین نیز از هنرمندان متعددی دعوت شد تا در این رویداد شرکت نمایند که در نتیجه ۱۶ هنرمند فعال  در این بخش از سالانه شرکت نمودند. دبیری هفتمین سالانه تبادل چاپ دستی نیز بر عهده کیوان عسگری (هنرمند معاصر و مدرس هنر) بود.

با نگاهی به روند برگزاری سالانه تبادل چاپ دستی از اولین دوره تاکنون، شاهد پیشرفت و رشد کمی و کیفی این رویداد بوده‌ایم و این سالانه  تأثیرات قابل‌توجهی نیز در رونق چاپ دستی بر جای گذاشته و هنرمندانی از نقاط مختلف ایران در آن شرکت کرده‌اند.

در سالانه تبادل چاپ دستی، هنرمندان شرکت‌کننده نسخه‌های متعدد و همسان از یک اثر را به دبیرخانه سالانه ارسال می‌نمایند که بخشی از نسخه‌ها به صورت تصادفی انتخاب و بین دیگر شرکت‌کننده‌ها تبادل می‌شود. همچنین بخشی دیگر از نسخه‌ها برای آرشیو نگارخانه و فروش در نمایشگاه سالانه ارائه خواهد شد.

نمایشگاه آثار منتخب هفتمین سالانه تبادل چاپ دستی روز جمعه ۶ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۶ تا ۲۰ در نگارخانه لاله گشایش می‌یابد و برای بازدید از تاریخ ۷  تا ۳۰ دی از ساعت ۹ تا۱۳ و ۱۴ تا ۱۸ –پنجشنبه‌ها ساعت ۹تا۱۳ به استثنای روزهای تعطیل دایر خواهد بود. علاقه‌مندان می‌توانند برای بازدید و خرید آثار به نگارخانه لاله، واقع در خیابان دکتر فاطمی، ضلع شمالی بوستان لاله، روبه‌روی پارکینگ طبقاتی لاله مراجعه کنند.

Views: 75

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا