اخباراخبار هنرهای تجسمینمایشگاهنمایشگاه مجازی

نمایشگاه مجازی بانوان فجر به مناسبت روز زن

نمایشگاه مجازی بانوان فجر به مناسبت روز زن لینک : https://asarartmagazine.ir/?p=22882 سایت : AsarArtMagazine.ir اینستاگرام :‌ instagram.com/AsarArtMagazine تلگرام :  t.me/AsarArtMagazine 👆

نمایشگاه مجازی بانوان فجر به مناسبت روز زن | به گزارش مجله اثرهنری به مناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و در آستانه روز زن و مادر ، نمایشگاه مجازی هنرهای تجسمی «سایه طوبی» برگزار خواهد شد .معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کل هنرهای تجسمی  به همت موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر در آستانه روز زن و به مناسبت روز تولد خانم فاطمه زهرا(س) نمایشگاه مجازی را با حضور تمامی برگزیدگان زن شرکننده کننده در دوازده دوره جشنواره هنرهای تجسمی فجر برگزار خواهد کرد . 

در این نمایشگاه مجازی ۱۰۳ اثر هنری از  ۹۲ بانوی هنرمند ارایه خواهد شد .این آثار در سایت موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر به نشانی www.civa.ir و صفحه اینستاگرام این موسسه به آدرس @tajasomi  به نمایش در خواهد آمد . علاقمندان می توانند از عصر روز سه شنبه ۱۴ بهمن ماه ۹۹ این آثار را در فضای مجازی به تماشا بنشینند . 

فهرست زنان هنرمند حاضر در نمایشگاه مجازی «سایه طوبی » بدین شرح است: 
صدیقه احمدی باصیری تقدیر در رشته (نگارگری) یازدهمین جشنواره تجسمی فجر ،
ثریا اخلاقی تقدیر در رشته (چیدمان ) یازدهمین جشنواره تجسمی فجر،
آتنا اخوان نفر اول در رشته (مجسمه ) چهارمین جشنواره تجسمی فجر،
آمنه اربابون نفر دومدر رشته (تصویرسازی) ششمین جشنواره تجسمی فجر،
وجیهه اسماعیلی نفر سوم در رشته (مجسمه سازی) چهارمین جشنواره تجسمی فجر،
نیکو اسماعیلی نفر دوم در رشته (سفال و سرامیک) پنجمین جشنواره تجسمی فجر،
مژگان اکبری نفر سومدر رشته (تصویرسازی) پنجمین جشنواره تجسمی فجر،
سروناز امتیازی در رشته  (نقاشی) دوازدهمین جشنواره تجسمی فجر،
نسرین آقامیری برگزیده مشترک در رشته (نگارگری) چهارمین جشنواره تجسمی فجر،
نسرین آقامیری تقدیر در رشته (نگارگری ) دومین جشنواره تجسمی فجر،
سارا آقامیری نفر سوم مشترک در رشته (نگارگری) سومین جشنواره تجسمی فجر،
نسرین آقامیرینفر سوم در رشته (نگارگری) ششمین جشنواره تجسمی فجر،
راضیه بابایی روندگان برگزیده مشترک در رشته (نقاشی و طراحی) اولین جشنواره تجسمی فجر،
ندا بشرخواه در رشته (تصویرسازی) دوازدهمین جشنواره تجسمی فجر،
نازگل پوراصغری حقی برگزیده مشترک در رشته (نقاشی و طراحی) پنجمین جشنواره تجسمی فجر،
مرضیه تاجی زادگان در رشته (کارتون و کاریکاتور) دوازدهمین جشنواره  هنرهای تجسمی فجر،
سونیا تمجیدی راد برگزیده مشترک در رشته (تصویرسازی ) هشتمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر،
سارا تندیور برگزیده مشترک در رشته (سفال و سرامیک) چهارمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر،
ندا تنهایی مقدم برگزیده مشترک در رشته (کاریکاتور) اولین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر،
مریم جمشیدی تقدیر در رشته ( نگارگری) دومین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر،
مریم حاجی حسینعلی برگزیده مشترکرشته (چیدمان) هشتمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر،
ناهید حاجی محمدی اوشانی نفر اول (مجسمه سازی )پنجمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر،
رقیه حبیبی آذر برگزیده مشترک در رشته ( نقاشی و طراحی) پنجمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر،
رویا حسن کازرونی نفر اول(نگارگری ) پنجمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر،
رویا حسن کازرونی نفر دوم( نگارگری )سومین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر،
شیما خشخاشی برگزیده مشترکدر رشته (نقاشی و طراحی) چهارمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر،
فاطمه داودی بنی نفر دوم( نقاشی و طراحی ) دومین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر،
فرناز دمنابی اصل برگزیده مشترک(عکس) هشتمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر،
سمانه دوستی نیا (نگارگری) دوازدهمین جشنواره  هنرهای تجسمی فجر،
پریسا رحمانی نفر اول( نگارگری ) چهارمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر،
هاله رحمانی تقدیر (نگارگری) دومین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر،
آزاده رحمانی خراسانی تقدیر(نگارگری) دومین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر،
بهاره رزاق پور نفر سوم(سفال و سرامیک) دومین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر،
معصومه رضازاده نفر دوم (سفال و سرامیک) ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر،
فهیمه رمضانی اهوازی نفر اول(سفال و سرامیک) پنجمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر ،
فهیمه رمضانی اهوازی برگزیده مشترک(سفال و سرامیک) چهارمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر،
معصومه روستا نفر اول در رشته (مجسمه) دومین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر،
الهه زارع برگزیده مشترک(نگارگری) چهارمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر و تقدیر در دومین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر،
میترا سلطانی برگزیده (گرافیک) یازدهمین جشنواره  هنرهای تجسمی فجر و برگزیده مشترک (چیدمان) دهمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر،
ملیحه‌سلطانی مهنج تقدیر (سفال و سرامیک) دومین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر،
سمانه-شیلان سلیمی برگزیده مشترک(نقاشی و طراحی) دهمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر،
سمیرا سیدفتاحی نفر سوم (نگارگری) ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر،
نسرین شاپوری آذر برگزیده مشترک(چیدمان) نهمینجشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر،
سیده فاطمه شاکری نفر اول (نقاشی و طراحی) ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر ،
زینب شاهی تقدیر (نگارگری) یازدهمین جشنواره  هنرهای تجسمی فجر،
رعنا شریلو نفر سوم مشترک (نگارگری) سومین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر،
ساراشعله ور مبرهن(نگارگری) دوازدهمین جشنواره  هنرهای تجسمی فجر ،
فاطمه شفیعی نفر اول (عکاسی) ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر ،
الهام شکری در رشته (مجسمه سازی ) دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر،
عاطفه شید مودب نفر اول ( گرافیک ) سومین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر ،
زهره صابوناتی تقدیر (نگارگری) دومین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر،
رنه صاحب قدم برگزیده (نقاشی ) یازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر،
نوشین صفاجو نفر دوم (تصویر سازی ) چهارمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر ،
زهرا صنعتگر نفر سوم رشته (نگارگری ) پنجمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر ،
اکرم ضیایی نفر اول در رشته (نگارگری ) ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر ،
عطیه ضیغمی نفر دوم (تصویر سازی ) پنجمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر،
راحله طالبی قانع تقدیر در رشته ( نقاشی و طراحی ) دومین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر،
زهرا عاشوری (تصویر سازی) دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر،
لیلا عباسی برگزیده (نگارگری) دومین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر،
پروین عباسی (سرامیک) دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر،
الهه عبدالهه آبادی تقدیر (عکاسی ) یازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر،
بهناز عبدالله پور تقدیر ویژه در رشته ( نقاشی و طراحی ) سومین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر،
مریم عبدالهی نفر دوم (نقاشی و طراحی ) ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر ،
نسرین عبدشیخی برگزیده مشترک (کاریکاتور ) چهارمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر و برگزیده مشترک هشتمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر،
عذرا عقیقی بخشایشی تقدیر (خوشنویسی ) دومین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر،
مینا علیزاده خوانساری برگزیده مشترک در رشته (عکاسی ) هشتمین جشنواره بین المللی هنرهای تحسمی فجر،
نگار علیشاه برگزیده مشترک (سفال و سرامیک ) چهارمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر،
فرنوش فروغی برگزیده مشترک (سفال و سرامیک ) چهارمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر ،
آناهیتا قاسمخانی برگزیده مشترک مجسمه سازی اولین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر ،
مهدیه قاسمی برگزیده مشترک در رشته (گرافیک ) چهارمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر ،
فاطمه قربانی مالفجانی برگزیده مشترک ( سفال و سرامیک) چهارمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر،
امینه کاظم زاده نفر سوم (مجسمه سازی ) دومین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر ،
زهره کرامت برگزیده مشترک(نقاشی و طراحی ) پنجمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر،
مریم کرمی برگزیده مشترک ( خوشنویسی ) چهارمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر،
هاجر کمیلی برگزیده مشترک (ویدئو آرت ) هشتمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر ،
پروین مبین علی نفر سوم مشترک (نگارگری) سومین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر،
افسانه مرادی نفر اول (تصویر سازی ) پنجمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر،
فرزاد مرادی اصل تقدیر (خوشنویسی ) یازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر،
نازی مرتاض خو برگزیده مشترک (عکس ) هشتمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر ،
سپیده مشایخی تقدیر ویژه (خوشنویسی ) سومین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر،
فرزانه مصطفایی نفر سوم در رشته (سفال و سرامیک ) پنجیمن جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر ،
ریحانه مقدم برگزیده مشترک (چیدمان ) نهمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر،
نغمه مقصودلو تقدیر (چیدمان ) یازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر،
مهیا مقیمی نژاد برگزیده مشترک (سفال و سرامیک ) چهارمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر ،
عاطفه ملکی جو نفر نخست در رشته (تصویر سازی ) در جشنواره چهارم و برای بار دوم نفر اول در ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر ،
معصومه مهتدی برگزیده (چیدمان ) یازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر،
خدیجه میرسالاری برگزیده مشترک (نقاشی و طراحی ) پنجیمن جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر ،
آلنا نبی اللهی برگزیده مشترک (مجسمه سازی ) نخستین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر،
شهربانو نجفی (خوشنویسی ) دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر، طیبه نداف نفر دوم در رشته ( نگارگری)
ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر، مهری ندریان تقدیر ویژه (نقاشی و طراحی ) سومین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر،
سمانه نیسانی نفر اول در رشته (کاریکاتور ) دومین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر،
مریم نیستانی (سرامیک ) دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر،
فرزانه وزیری تبار برگزیده مشترک (چیدمان ) در هشتمین جشنواره و نفر سوم رشته (کاریکاتور ) در ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر،
فرنگیس یادگار نفر سوم در رشته (نگار گری ) در جشنواره چهارم و نفر دوم (نگارگری) در سومین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر ،
الهام یزدانیان برگزیده مشترک در رشته (نقاشی و طراحی ) در نخستین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر 

بازدیدها: ۹

فرهاد عباسپور نمین

طراح گرافیک، عضو گروه مدیریتی مجموعه اثرهنری، طراح گرافیک و مدیرهنری مجموعه اثرهنری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا