اخبارنتایج جشنواره‌های هنری

معرفی فینالیست‌های بخش مردمی کارتون هفتمین جشنواره سراسری وقف‌ چشمه همیشه جاری

معرفی فینالیست‌های بخش مردمی کارتون هفتمین جشنواره سراسری وقف‌ چشمه همیشه جاری لینک : https://asarartmagazine.ir/?p=25063 👇 سایت : AsarArtMagazine.ir اینستاگرام :‌ instagram.com/AsarArtMagazine تلگرام :  t.me/AsarArtMagazine 👆

معرفی فینالیست‌های بخش مردمی کارتون هفتمین جشنواره سراسری وقف‌ چشمه همیشه جاری | «هفتمین جشنواره سراسری وقف چشمه همیشه جاری» ۲۹ مهر ماه ۱۳۹۹ همزمان با رونمایی از فراخوان، کار خود را آغاز کرد؛ ارسال آثار به این جشنواره از ابتدای آبان ماه آغاز شد و ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ همزمان با عید سعید فطر نیز آخرین مهلت ارسال آثار بود.

به گزارش مجله اثرهنری محمد محرابی دبیر هفتمین جشنواره سراسری وقف چشمه همیشه جاری از ارسال نزدیک به ۵ هزار اثر به این جشنواره خبر داد و تصریح کرد: پس از پایان مهلت ارسال آثار (۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰)، براساس آئین‌نامه از پیش تعیین شده، کار داوری آغاز شد و تا پایان تیر ماه داوری تمامی رشته‌ها به پایان می‌رسد؛ داوری در برخی رشته‌ها طی چند مرحله انجام شده است و داوری در برخی رشته‌ها، به‌دلیل تعداد زیاد آثار در دو مرحله مقدماتی و پایانی (فینال) انجام می‌گیرد.

مراسم اختتامیه «هفتمین جشنواره سراسری وقف چشمه همیشه جاری» با توجه به شرایط موجود در کشور با استعلام از ستاد ملی کرونا و اجازه نهاد‌های مربوطه طبق برنامه‌ریزی انجام خواهد شد، چنانچه شرایط لازم برای اجرای اختتامیه مناسب نباشد به صورت مجازی اقدام خواهد شد.

وی همچنین خاطر نشان کرد : آثار برگزیده در برخی رشته‌ها را در قالب کتاب منتشر و به جامعه فرهنگی و هنری کشور عرضه کند؛ همچنین در تلاش هستیم تا نمایشگاهی از آثار برگزیده در رشته‌های مختلف را به‌صورت حضوری یا مجازی برگزار کنیم.

 به گزارش دبیرخانه مرکزی جشنواره وقف، با پایان یافتن مهلت ارسال آثار هفتمین جشنواره وقف چشمه همیشه جاری و شروع فرایند داوری آثار و با عنایت به مشارکت قابل توجه هنرمندان و فرهیختگان در این دوره از جشنواره، دبیرخانه جشنواره تصمیم دارد در برخی از رشته ها جایزه ویژه «اثر برتر از نگاه مخاطب»را به یک اثربه انتخاب مخاطبان اهدا نماید.

 از این رو هیئت داوران در در برخی از رشته ها  نامزدهای جایزه مردمی را تعیین و مخاطبان و علاقه‌مندان می‌توانند بهترین اثر را از دیدگاه خود انتخاب نمایند. به اثر برگزیده مردم جایزه نقدی اهدا خواهد شد.

 اولین بخش این مسابقه در رشته کاریکاتور(کارتون) برگزار و طی آن ۴۷ اثرِ نامزدِ جایزه مردمی در صفحه رسمی جشنواره در اینستاگرام به نشانی @vaghffestival  معرفی و علاقمندان می توانند اثر منتخب خود را در زیر پست مربوطه کامنت نمایند.

آقایان رسول حاجی‌زاده، سهراب خیری و خانمها یلدا هاشمی‌نژاد و لیلی سلیمی دویل از جمله هنرمندانی هستند که در این جشنواره به فینال راه یافته‌اند.

مجله اثرهنری ضمن عرض تبریک، برای این عزیزان آرزوی موفقیت‌های بیشتر دارد.

 طبق اعلام دبیرخانه جشنواره در روزهای آینده این مسابقه برای برخی دیگر از رشته ها نیز برگزار خواهد شد.

برای رأی دادن به صفحه مجازی هفتمین جشنواره سراسری وقف‌ چشمه همیشه جاری مراجعه کنید :

https://instagram.com/vaghffestival

Views: 5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا