اخبارنتایج جشنواره‌های هنری

برگزیدگان بیست‌وهشتمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران

برگزیدگان بیست‌وهشتمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران  |  مجله اثرهنری، بخش هنری، خبری و تحلیلی مجموعه اثرهنری | مجله اثر هنری  ـ «اثرگذارتر باشید»

برگزیدگان بیست‌وهشتمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران | بیست‌وهشتمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران برگزیدگان خود را شناخت.

به گزارش مجله اثرهنری بیست و هشتمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان که به صورت مجازی برگزار شد با حضور این افراد در رشته های دهگانه داوری و هنرمندان برگزیده و شایسته تقدیر معرفی شدند.

داوران ده رشته هنرهای تجسمی در هر بخش یک نفر برگزیده و و دو نفر شایسته تقدیر را معرفی کردند.

  • رشته گرافیک:
    داوران :
     مریم کهوند، میثم نامدار و اردشیرمیرمنگره
  • برگزیده: ادریس جمالی ـ بوکان
  • تقدیر: فاطمه رشیدی طاشکویی
  • رشته تصویرسازی:
    داوران :
     مانلی منوچهری، محمدعلی بنی اسدی و نرگس دلاوری
  • برگزیده: زینب قانعی ـ یزد
  • تقدیر: الهه عرفانیان شکیب –  شادی یوسفی
  • رشته مجسمه:
    داوران :
    روح الله شمسی زاده، کامبیز صبری و مجید حقیقی
  • برگزیده: مهرناز حیدری ـ شهرکرد
  • تقدیر: حامد عامری پور
  • رشته طراحی:
    داوران :
     محمد خلیلی، جواد نوبهار و داریوش حسینی
  • برگزیده: فرشید حیدری ـ تبریز
  • تقدیر: ریحانه شاطریان- نیلوفر جابری
  • رشته خوشنویسی:
    داوران : احمد مازادی، محمد شهبازی و صداقت جباری
  • برگزیده: نیما حسن پور ـ رامسر
  • تقدیر: ابوالفضل ترکمن – فرنود محمدی سامانی
  • رشته عکاسی:
    داوران :
     بهنام صدیقی، مهدی مقیم نژاد و محمد مترجم زاده
  • برگزیده: علی کربلایی محمد ـ کرج
  • تقدیر: احسان نورتقانی- محمد جواد خدابنده
  • رشته کاریکاتور:
    داوران :
     محمدرضا دوست محمدی، جمال رحمتی و بهرام عظیمی
  • برگزیده:  محمد راعی ـ اصفهان
  • تقدیر: صدف گلشنی – محمد عباسی
  • رشته نقاشی :
    داوران :
     سعید روانبخش، رضا افسری و یعقوب عمامه پیچ
  • برگزیده: مهرسا صیادیان ـ کرج
  • تقدیر: زینب سرمدی-فاطمه ملک محمد پور
  • رشته نگارگری:
    داوران :
     صدیقه احمدی باصیری، احمد طهماسبی و محسن آقامیری
  • برگزیده : محیا زارع ـ یزد
  • تقدیر: فرشاد نادران- حدیثه دوستی
  • هنرهای جدید:
    داوران :
     آزاده گنجه، امیر راد و بهنام نوایی
  • برگزیده: علی ملکی ـ تهران
  • تقدیر: رز انصاری

گفتنی است، بیست و هشتمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران از ۱۰ تا ۱۳ مردادماه به صورت مجازی با حضور آنلاین ۱۵۰ هنرمند از سراسر کشور در موزه هنرهای معاصر تهران با ریاست هادی مظفری، دبیری رضوان صادق زاده و دبیر اجرایی عبدالرحیم سیاهکارزاده برگزار شد.

Views: 50

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا