فراخوانفراخوان حجم و مجسمهفراخوان نقاشیفراخوان هنر دیجیتال

فراخوان دوسالانه هنری لندن

فراخوان دوسالانه هنری لندن | لینک : https://asarart.ir/Atelier/?p=4601 | کانال رسمی باشگاه‌های تخصصی اثرهنری(آتلیه اثرهنری) ـ @AsarArtAtelier
فراخوان دوسالانه هنری لندن | دوسالانه هنری لندن ۲۰۱۹ در بخش نقاشی، هنرهای کاربردی، هنر دیجیتال و مجسمه‌سازی برگزار می‌شود.

فراخوان دوسالانه هنری لندن | به گزارش آتلیه اثرهنری به نقل از هنرآنلاین دوسالانه هنری لندن هر دوسال یک بار برگزار شده و هنرمندان بیش از ۵۰ کشور جهان را به رقابت فرا می‌خواند. گالری Gagliardi با بیش از ۴۰ سال سابقه در شهر چلسی یکی از مهمترین برگزار کنندگان این رویداد است و موافقت کرده ۵۰ اثر از ۵۰ هنرمند برتر این رویداد را به نمایش درآورد.

دوسالانه هنری لندن از ۲۲ تا ۲۶ ماه می ۲۰۱۹ اجرا خواهد شد و در این زمان رویدادهای مختلف فرهنگی هنری  در حاشیه دوسالانه برای هنرمندان برنامه‌ریزی شده است.

رشته‌های هنری پذیرفته شده شامل آثار بر روی بوم، کار بر روی کاغذ، هنرهای کاربردی، هنر دیجیتال و مجسمه‌سازی است. ضمنا هزینه شرکت در این رویداد ۲۵۰ پوند است.

هنرمندان می‌توانند در این دوسالانه یک کار در ابعاد ۲۰۰ در ۲۰۰ cm یا دو کار به اندازه  ۱۰۰ در ۱۰۰ cm ، ارائه دهند.

علاقمندان به حضور در این دوسالانه می‌بایست پس از تکمیل فرم ثبت نام آثار خود را حداکثر تا تاریخ  ۳۱ مارس ۲۰۱۹ (۱۱ فروردین ۹۸)  ارسال نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت http://www.londonbiennale.co.uk/biennale2019/general-info مراجعه کنند

Visits: 14

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا