فراخوان

فراخوان مسابقه پوستر Escucha Mi Voz ۲۰۲۰

فراخوان مسابقه پوستر Escucha Mi Voz ۲۰۲۰ لینک : https://asarartmagazine.ir/?p=16223 👇 سایت : AsarArtMagazine.ir اینستاگرام :‌ instagram.com/AsarArtMagazine تلگرام :  t.me/AsarArtMagazine 👆

فراخوان مسابقه پوستر Escucha Mi Voz ۲۰۲۰ | با هدف ترویج برنامه های آموزشی با موضوع حفظ محیط زیست با استفاده از طراحی، هنر و سایر مظاهر فرهنگی، انجمن Escucha mi Voz هم اکنون مسابقه خود را برای سال ۲۰۲۰ اعلام کرده است.

به گزارش مجله اثرهنری به نقل از گالری آنلاین، توانایی تشخیص تفاوت ها اولین قدم برای احترام به طبیعت است. بدون این ظرفیت، انگیزه برای تحمیل یک روش واحد تفکر و عمل به ویرانی همه اکوسیستمها بدل می شود و بقای تمام گونه ها از جمله زندگی انسان را تهدید می کند. بهره برداری بیش از حد از منابع طبیعی بدون مراقبت از تعادل، ما را متلاشی می کند.

پوسترها باید اصل باشند اما لزوماً منتشر نشده باشند. هر شرکت کننده قادر به ارسال حداکثر ۱۰ پوستر خواهد بود.

شرکت در این مسابقه هزینه ی ورودی ندارد و در سراسر جهان برای همه طراحان، گرافیست ها و هنرمندان تجسمی باز است و بدون محدودیت سنی برگزار میشود.

آثار منتخب جوایز دریافت خواهند کرد و در مکزیک و احتمالاً در کشورهای آمریکای لاتین و کشورهای آمریکای شمالی نیز نمایش داده خواهند شد.

مهلت ارسال آثار: ۲۵ ژوئیه ۲۰۲۰ (۴ مرداد ۹۹)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

Visits: 37

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا