فراخوانفراخوان تصویرسازی

فراخوان نمایشگاه تصویرگری بلونیا ۲۰۲۱

فراخوان نمایشگاه تصویرگری بلونیا 2021 لینک : https://asarartmagazine.ir/?p=21188 👇 سایت : AsarArtMagazine.ir اینستاگرام :‌ instagram.com/AsarArtMagazine تلگرام :  t.me/AsarArtMagazine 👆

فراخوان نمایشگاه تصویرگری بلونیا ۲۰۲۱ | به گزارش مجله اثرهنری به نقل از انجمن تصویرگران ایران، نمایشگاه بین‌المللی کتاب کودک بلونیا فراخوان خود را منتشر کرد و از واجدین شرایط جهت شرکت در این نمایشگاه دعوت کرد.

واجدین شرایط

  • تصویرگران (حرفه‌ای یا تازه‌کار)، ناشران، انجمن‌ها و مدارس هنری می‌توانند با آثار منتشرنشده یا منتشرشده در این نمایشگاه شرکت کنند.
  • تکنیک خلق آثار آزاد است.
  • آثاری که برای نمایشگاه پذیرفته شوند برای دو سال در نمایش‌هایی در ایتالیا و خارج از ایتالیا به نمایش در خواهد آمد. علاوه بر این، آثار پذیرفته‌شده در رقابت برای دریافت جایزه بین‌المللی Fundación SM (تصویرگران زیر ۳۵ سال)، جایزه ARS IN FABULA (تصویرگران زیر ۳۰ سال) و انتخاب یک هنرمند برای توسعه هویت بصری نمایشگاه کتاب بلونیا ۲۰۲۲ شرکت خواهند کرد. شیوه شرکت در نمایشگاه
  • امسال برای نخستین بار آثار به شکل برخط و بر اساس فایل‌های دیجیتال آثار داوری خواهند شد.
  • هر شرکت‌کننده می‌بایست با ۵ اثر که مرتبط با یک موضوع است و به ترتیب شماره‌گذاری شده، را در سایت نمایشگاه بارگذاری کند.
  • آثار تصویرگری در بخش داستانی ابعاد نبایدبزرگتر از ۴۲×۳۲ سانتی‌متر و در بخش غیرداستانی نباید بزرگتر از ۵۰×۷۰ سانتی‌متر باشد.
  • مراحل انتخاب اولیه آثار توسط یک گروه از داوران بین‌المللی، به شکل برخط خواهد بود؛ ولی پذیرفته‌شدگان موظفند که اصل یا پرینت باکیفیت (در خصوص آثار دیجیتالی) آثار پذیرفته شده را برای نمایش ارسال کنند.
  • تاریخ‌های مهم ثبت‌نام و بارگذاری آثار: تاریخ ۱۴ اکتبر تا ۸ نوامبر ۲۰۲۰ (مطابق با ۲۳ مهر تا ۱۸ آبان ۱۳۹۹ ) فهرست اولیه افراد پذیرفته‌شده در نمایشگاه: ۱۶ دسامبر ۲۰۲۰ (مطابق با ۲۶ آذر ۱۳۹۹) فهرست نهایی افراد پذیرفته‌شده در نمایشگاه: ۳۱ ژانویه ۲۰۲۱ (مطابق با ۱۲ بهمن ۱۳۹۹) برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید:

http://www.bolognachildrensbookfair.com/nqcontent.cfm?a_id=1041&tt=bcbf

فراخوان نمایشگاه تصویرگری بلونیا 2021 لینک : https://asarartmagazine.ir/?p=21188 👇 سایت : AsarArtMagazine.ir اینستاگرام :‌ instagram.com/AsarArtMagazine تلگرام :  t.me/AsarArtMagazine 👆
فراخوان نمایشگاه تصویرگری بلونیا ۲۰۲۱

Visits: 167

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا