فراخوانفراخوان اینفوگرافیکفراخوان عکاسیفراخوان گرافیکفراخوان موشن گرافیکفراخوان هنر دیجیتالفراخوان هنرهای نمایشی

فراخوان سومین جشنواره ملی دانشجویی عکس، فیلم و محتوای دیجیتال جاذبه‌های گردشگری ایران

 فراخوان سومین جشنواره ملی دانشجویی عکس، فیلم و محتوای دیجیتال جاذبه‌های گردشگری ایران لینک : https://asarartmagazine.ir/?p=22589سایت : AsarArtMagazine.ir اینستاگرام :‌ instagram.com/AsarArtMagazine تلگرام :  t.me/AsarArtMagazine 👆

 فراخوان سومین جشنواره ملی دانشجویی عکس و فیلم جاذبه‌های گردشگری ایران | سومین جشنوارهملی دانشجویی عکس، فیلم و محتوای دیجیتال (اینفوگرافیک و موشن‌گرافیک) جاذبه گردشگری ایران با هدف معرف جاذبه‌های گردشگری ایران فراخوان خود را منتشر کرد.

به گزارش مجله اثرهنری به نقل از روابط عمومی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران(ISTTA)، رحیم یعقوب زاده رئیس مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران و دبیر جشنواره از برگزاری سومین جشنواره ملی دانشجویی عکس و فیلم جاذبه‌های گردشگری ایران خبر داد و گفت: از آنجائیکه تکنولوژی نوین تغییرات زیادی را در ارتباط فرد با جهان پیرامون ایجاد کرده است و ابزار نوین مورداستفاده دوران کنونی، می‌تواند زمینه‌ای برای توسعه و تعمیق هویت ملی و پویایی و نشاط در فضای دانشگاه باشد، مرکز گردشگری علمی- فرهنگی دانشجویان ایران با درنظر داشتن این موضوع، سومین جشنواره ملی دانشجویی عکس و فیلم جاذبه‌های گردشگری ایران را برگزار می‌کند.

تمرکز  فراخوان سومین جشنواره ملی دانشجویی عکس و فیلم جاذبه‌های گردشگری ایران در سه بخش عکس، فیلم و محتوای دیجیتال(اینفوگرافی و موشن‌گرافی) با هدف معرفی جاذبه‌های گردشگری ایران از سوی دانشجویان، ترویج فرهنگ سفر و معرفی و تقدیر از دانشجویان خلاق و مستعد در زمینه‌های یادشده است که به شکلی خلاقانه، منتقدانه، هنرمندان و مسئله‌محور موضوعات مربوط به گردشگری و میراث فرهنگی را در معرفی نمایش قرار می‌دهند است.

دبیر طرح هدف از برگزاری جشنواره را فراهم‌کردن زمینه برای انعکاس جاذبه‌های گردشگری ایران از دریچۀ دوربین دانشجویان، کمک به تولید و نشر محتوای بصری فاخر و درعینِ‌حال جذاب و داده‌های متقن با موضوع جاذبه‌های گردشگری، زمینه‌سازی برای معرفی مقاصد کمترشناخته‌شده گردشگری در راستای توزیع مناسب سفر در کشور و زمینه‌سازی برای توجه به موضوعات میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در راستای توسعه اقتصادی و اشتغال دانست.

یعقوب زاده افزود: آثار ارسال شده از سوی هیئت داوران که متشکل از اساتید، هنرمندان و کارشناسان حوزه عکس، فیلم، محتوای دیجیتال و گردشگری هستند داوری خواهد شد و نهایتا در مراسم اختتامیه‌ای که در خرداد  ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد به برگزیدگان جشنواره جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.
جوایز این دوره از جشنواره در هر بخش مجزا ‌می‌باشد که به نفر اول هر بخش مبلغ ۷ میلیون تومان، نفر دوم هر بخش ۴ میلیون تومان، نفر سوم جشنواره ۲ میلیون تومان و نفرات چهارم تا هفتم نیز مبلغ پانصدهزار تومان و لوح تقدیر اهدا خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد این جشنواره با حمایت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی، شرکت تجهیزات و لوازم عکاسی دیدنگار، شرکت مهندسی آترینا و شرکت رفاه آفرین فردا برگزار می‌شود.
رئیس مرکز گردشگری علمی – فرهنگی دانشجویان ایران مهلت ارسال آثار را ۲۵ فرودین ۱۴۰۰ اعلام کرد و گفت: علاقمندان می‌توانند جهت شرکت در جشنواره و ارسال آثار به لینک ثبت‌نام  www.istta.ir مراجعه نمایند.

Views: 24

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا