فراخوانفراخوان معماری

فراخوان رقابت معماری ۲۴-hour Sundial

فراخوان رقابت معماری ۲۴-hour Sundial لینک : https://asarartmagazine.ir/?p=24417👇 سایت : AsarArtMagazine.ir اینستاگرام :‌ instagram.com/AsarArtMagazine تلگرام :  t.me/AsarArtMagazine 👆

فراخوان رقابت معماری ۲۴-hour Sundial | به گزارش مجله اثرهنری بنیاد IDEANOVA شما را به شرکت در رقابت بین المللی معماری و نجومی برای طراحی “ساعت آفتابی ۲۴ ساعته” دعوت می کند. ده مرکز مهم دانشگاهی لهستان اعم از آکادمی هنرهای زیبا در Krakow، دانشگاه علم و صنعت Wroclaw، دانشگاه هنر در Poznan و دانشگاه فنی Poznan با تشویق دانشجویان در ارائه طرح های خود از این رقابت حمایت می کنند.

شرکت کنندگان باید فرم معماری کوچک یا متوسطی از یک ساعت آفتابی با قابلیت جابجایی و جدا سازی آسان قطعات طراحی کنند. مکانیسم ساعت آفتابی باید بر اساس سیستم زمانی ۲۴ ساعته باشد (نمایش زمان و مسیر حرکت سایه پس از غروب آفتاب) و تصویری از مسیر حرکت نور خورشید را در دایره البروج نشان دهد.

ابعاد ساعت باید ۲،۴ متر در ۲،۲ متر در ۵ متر (عرض-ارتفاع-ضخامت) بوده و وزن آن حداکثر ۱،۵ تن باشد. ساعت آفنابی باید قابلیت ذخیره انرژی خورشیدی در باتری ها (دارای صفحات فتوولتاوویک) را داشته باشد.

شرکت کنندگان به ویژه دانشجویان و کارکنان دانشگاهی می توانند به صورت تیم های چند نفره یا انفرادی پروژه خود را ارائه دهند.

در مجموع PLN ۲۵۰۰۰ (تقریبا ۶۵۵۰ دلار) جایزه نقدی برای برندگان این رقابت در نظر گرفته شده است پروژه برنده پس از ساخت در میدان نزدیک قلعه سلطنتی Wawel در Krakow در معرض نمایش گذاشته خواهد شد.

جوایز فراخوان رقابت معماری ۲۴-hour Sundial :

  • جایزه نقدی نفر اول: PLN ۱۵۰۰۰ (تقریبا ۴۰۰۰ دلار)
  • جایزه نقدی مخاطبان: PLN ۵۰۰۰ (تقریبا ۱۳۰۰ دلار)
  • جایزه نقدی نفر دوم: PLN ۳۰۰۰ (تقریبا ۷۸۰ دلار)
  • جایزه نقدی نفر سوم: PLN ۲۰۰۰ (تقریبا ۵۰۰ دلار)

شرکت در این رقابت رایگان است.

زمانبندی مسابقه :

  • مهلت ثبت نام: اول ژوئن ۲۰۲۱ (۱۱ خرداد ۱۴۰۰)
  • اعلام نتایج: ۱۶ سپتامبر ۲۰۲۱ (۲۵ شهریور ۱۴۰۰)

سایت مسابقه :

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

Views: 7

منبع
مجله نگاه‌فرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا