فراخوانفراخوان حجم و مجسمهفراخوان نقاشی

فراخوان مسابقه نقـاشی و مجسمه‌سازی در گالری فریا

فراخوان مسابقه نقـاشی و مجسمه‌سازی در گالری فریا لینک : https://asarart.ir/Atelier/?p=9008 👇 سایت : AsarArt.ir/Atelier اینستاگرام :‌ instagram.com/AsarArtAtelier تلگرام :  @AsarArtAtelier 👆
فراخوان مسابقه نقـاشی و مجسمه‌سازی در گالری فریا | مسابقه “بررسی تحول هنر معاصر ایران” در گالری فریا / اسپیناس برگزار می‌شود.

فراخوان مسابقه نقـاشی و مجسمه‌سازی در گالری فریا | به گزارش آتلیه اثرهنری به نقل از هنرآنلاین، گالری فریا / اسپیناس با بهره‌گیری از تجربیات و نظریات اساتید مطرح هنر، سعی در شناساندن و معرفی استعدادهای جوان ناشناخته ایرانی به جامعه هنری ایران و جامعه بین‌المللی هنر دارد. بر همین اساس تصمیم دارد به صورت ادواری اقدام به برگزاری مسابقه در بخش‌های مختلف هنرهای تجسمی نماید.

این گالری در اولین دوره مسابقه با عنوان بررسی تحول هنر معاصر ایـــران، در بخش نقاشی و مجسمه‌سازی اقدام به پذیرش آثار می‌کند. کلیه آثار منتخب در نمایشگاهی از اول آذر ١٣٩٨ به مدت یک ماه در محل گالری فریا / اسپیناس به نمایش درخواهند آمد و به سه اثر برتر جوایز نقدی به ترتیب ۵ میلیون، ٣ میلیون و ٢ میلیون تومان تعلق می‌گیرد.

شرایط شرکت در فراخوان:

 آثار نقاشی و مجسمه‌سازی در این دوره مورد بررسی قرار می‌گیرد.

تکنیک، موضوع و اندازه آثار در هر دو گروه آزاد است.

هنرمندان می‌توانند از یک تا چهار اثر را در مسابقه شرکت دهند.

شرایط سنی هنرمندان تا ٣۵ سال تمام است.

کلیه آثار با استیتمنت ارائه شود.

هنرمندان تصویر آثار را به همراه رزومه فعالیت‌های هنری خود در قالبCD به آدرس تهران، سعادت‌آباد، میدان بهرود، هتل اسپیناس پالاس، درب دوم، گالری فریا / اسپیناس یا به صورت ایمیل به آدرس com.freyagallery@contact و یا از طریق اپلیکیشن واتس اپ به شماره ٠٩٣٧٣٠١۵٩٢٩ ارسال نمایند.

آخرین مهلت پذیرش آثار تا تاریخ ٢٠ آبـان ١٣٩٨ است.

برای کسب اطلاعات بیشتر با تلفن ٧۵۶٧۵۴۶٨-٠٢١ دفتر گالری فریا / اسپیناس تماس گرفته شود.

Views: 7

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا