اخبار هنرهای تجسمیفراخوان کاریکاتور

کاریکاتوریست ایرانی جایزه ویژه جشنواره ساتریکون لهستان را کسب کرد

کاریکاتوریست ایرانی جایزه ویژه جشنواره ساتریکون لهستان را کسب کرد لینک : https://asarart.ir/Atelier/?p=11874 👇 سایت : AsarArt.ir/Atelier اینستاگرام :‌ instagram.com/AsarArtAtelier تلگرام :  @AsarArtAtelier 👆
کاریکاتوریست ایرانی جایزه ویژه جشنواره ساتریکون لهستان را کسب کرد | اثر علیرضا پاکدل با موضوع تنهایی، توانست جایزه ویژه جشنواره معتبر جهانی کاریکاتور ساتریکون کشور لهستان ۲۰۲۰ را کسب کند.

کاریکاتوریست ایرانی جایزه ویژه جشنواره ساتریکون لهستان را کسب کرد | به گزارش مجله اثرهنری به نقل از خبرنگار مهر، علیرضا پاکدل هنرمند کارتونیست و کاریکاتوریست در ادامه موفقیت‌های جهانی خود، جایزه ویژه جشنواره کاریکاتور ساتریکون کشور لهستان ۲۰۲۰ را به دست آورد.

کاریکاتور علیرضا پاکدل در این جشنواره معتبر با موضوع تنهایی شرکت داشت و توانست جایزه ویژه این جشنواره را از آن خود کند.

جشنواره جهانی ساتریکون یکی از معتبرترین و شاخص‌ترین جشنواره‌ها در حوزه کاریکاتور در دنیا است که هر ساله با حضور گسترده هنرمندان کارتونیست از سرتاسر دنیا، در کشور لهستان برگزار می‌شود.

فراخوان این جشنواره حدود پنج‌ماه پیش در دوبخش تنهایی و آزاد در سایت‌های معتبر کارتون و کاریکاتور اعلام شد.

در این دوره جشنواره هنرمندانی از ۵۶ کشور با یکدیگر به رقابت پرداختند که پس از داوری نهایی که سوم اسفند ماه برگزار شد، برگزیدگان از کشورهای ایران، لهستان، برزیل، روسیه، اکراین و صربستان انتخاب شدند که در خرداد ماه سال آینده باید در اختتامیه این جشنواره در کشور لهستان شرکت کنند.

Views: 5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا