اخبار هنرهای تجسمی

نگاهی به صحنه هنر ایران در “آرت آسیا پاسیفیک”

نگاهی به صحنه هنر ایران در "آرت آسیا پاسیفیک" لینک : https://asarart.ir/Atelier/?p=11884 👇 سایت : AsarArt.ir/Atelier اینستاگرام :‌ instagram.com/AsarArtAtelier تلگرام :  @AsarArtAtelier 👆
نگاهی به صحنه هنر ایران در “آرت آسیا پاسیفیک” | یک هنرمند ایرانی از سوی کارشناسان مجله “آرت آسیا پاسیفیک” به عنوان یکی از چهره‌های برگزیده سال ۲۰۱۹ معرفی شد.

نگاهی به صحنه هنر ایران در “آرت آسیا پاسیفیک” | به گزارش مجله اثرهنری به نقل از هنرآنلاین شماره‌ جدید مجله‌ “آرت آسیا پاسیفیک” که به ‌عنوان سالنامه‌ ۲۰۱۹ با موضوع “بررسی تحولات جهانی و نقش آن در صحنه‌ هنر” منتشر شده است، در قسمت بررسی فعالیت‌های یک سال گذشته گالری‌ها، به معرفی تعدادی از گالری‌ها و رویدادهای هنری ایرانی پرداخته است. گالری‌های ماه، خاک، ای‌جی، محسن، پروژه‌های آران، ایرانشهر، اُ، اثر، آب‌انبار، اعتماد، تیر آرت‌فر، تیر آرت‌ویک، دامون‌فر و… از جمله مواردی هستند که در این مجله مورد بررسی قرار گرفته‌اند.

در این شماره از مجله آرت آسیا پاسیفیک، مفاهیم جامعه و نقش هنر در جامعه در بسترهای متنوع فرهنگی از آسیا، اقیانوسیه و خاورمیانه نقد و بررسی شده است و گزارش‌های مختلف از ۵۳ کشور، جزئیات تحولات صحنه هنری کشورها و همچنین تبادلات و شباهت‌های آنها را نشان می‌دهد.

همچنین کارشناسان مجله دست به انتخاب ۶ هنرمند سال ۲۰۱۹ زدند که در میان آنها نام یک هنرمند ایرانی دیده می‌شود. سیا ارمجانیMa Qiusha ،  Ho Tzu Nyen،  Ho Tzu Nyen،  Candice Lin،  Phan Thao Nguyen ، Lawrence Abu Hamdan هنرمندانی هستند که فعالیت‌های آنها در سال گذشته قابل‌توجه بوده است.

معرفی بهترین جشنواره‌ها و نمایشگاه‌ها و همچنین انتخاب و معرفی ده نمایش برای تماشای آنها در سال ۲۰۲۰  از دیگر مطالب این مجله است.

Views: 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا