فراخوانفراخوان عکاسی

مسابقه سراسری عکس “شهر در برابر کرونا”

مسابقه سراسری عکس "شهر در برابر کرونا" لینک : https://asarart.ir/Atelier/?p=13518 👇 سایت : AsarArt.ir/Atelier اینستاگرام :‌ instagram.com/AsarArtAtelier تلگرام :  t.me/AsarArtAtelier 👆
مسابقه عکس با موضوع پیشگیری و قرنطینه خانگی علیه بیماری کوید ۱۹ برگزار می‌شود.

مسابقه سراسری عکس “شهر در برابر کرونا” | به گزارش مجله اثرهنری به نقل از هنرآنلاین: مسابقه سراسری عکس شهر در برابر کرونا از سوی انجمن علمی پژوهش‌های هنری ایران و گروه فرهنگی هنری ۲۰ در ۲۰ و با مشارکت دانشگاه بوعلی سینا و شهرداری همدان برگزار می‌شود. این مسابقه با هدف ثبت و مستندسازی تلاش‌های پیشگیرانه شهروندان و روایت ایام قرنطینه خانگی ترتیب داده شده است و شهروندان می‌توانند عکس‌های خود را درباره قرنطینه خانگی، روش‌های پیشگیری و مراقبت بهداشتی ارسال کنند.

در این مسابقه محدودیتی در پذیرش آثار گوشی همراه و دوربین حرفه‌ای وجود ندارد و عکس‌های سیاه‌وسفید و رنگی پذیرفته می‌شود. عکس‌ها نباید واترمارک و پاسپارتو داشته باشند و تعداد آثار مورد پذیرش از هر عکاس، ۳ فریم است.

این مسابقه به صورت سراسری و با مشارکت دانشگاه بوعلی سینا و شهرداری همدان برگزار می‌شود و به برگزیدگان مسابقه، لوح یادبود، تندیس مسابقه و جوایز نقدی اهدا خواهد شد. آثار منتخب در تهران و همدان به نمایش درمی‌آید.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به کانال تلگرامی مهر هنر  mehrehonar1 مراجعه کرده و برای ارسال آثار یا کسب اطلاعات تکمیلی با شماره ۰۹۱۸۳۱۳۵۹۷۴ تماس بگیرند.

Views: 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا