اخبارفراخوانفراخوان عکاسی

مسابقه عکاسی «همه جا در دسترس» برگزار می‌شود

مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با هدف به تصویر کشیدن پیامدهای توسعه ارتباطات و فناوری اطلاعات در مناطق محروم و دورافتاده، مسابقه عکاسی «همه جا در دسترس» را برگزار می‌کند.

به گزارش آتلیه اثرهنری به نقل از مجله نوریاتو، مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سید جمال‌ هادیان طبایی‌زواره، رئیس این مرکز با اشاره به انتشار فراخوان مسابقه عکاسی «همه جا در دسترس» با تمرکز بر تأثیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بر مناطق دورافتاده، اظهار کرد: این مسابقه با هدف به تصویر کشیدن پیامدهای توسعه ارتباطات و فناوری اطلاعات در مناطق محروم و دورافتاده از ۳۰ تیرماه تا پایان مردادماه برگزار می‌شود.

هادیان با اشاره به تلاش‌هایی که در سال‌های گذشته برای گسترش و ایجاد زیرساخت‌های ارتباطات و فناوری اطلاعات در سراسر ایران و به‌ویژه مناطق محروم انجام شده است، گفت: این تلاش‌ها منجر به تسهیل در زندگی مردم این مناطق و ایجاد کسب و کارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات شده است.

وی تصریح کرد: توسعه ارتباطات و فناوری اطلاعات در مناطق محروم و دورافتاده پیامدهای مختلفی را به همراه داشته که بهترین شیوه بازنمایی آن رسانه عکس است و به همین دلیل تصمیم گرفتیم که از ظرفیت هنرمندان عکاس سراسر کشور در قالب مسابقه استفاده کنیم.

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در ادامه از همه عکاسان علاقمند دعوت کرد که با حضور در مناطق محروم و دورافتاده لحظات ناب و تکثیر ارتباطات و فناوری اطلاعات را ثبت و به دبیرخانه مسابقه ارسال کنند.

وی افزود: برای شرکت در این مسابقه با همکاری شرکت مخابرات ایران و ادارات کل استان وزارت ارتباطات امکان اعزام عکاسان علاقه‌مند به مناطق محروم و دور افتاده نیز فراهم شده است.

هادیان با اشاره به همکاری خانه عکاسان جوان، شرکت مخابرات ایران و ادارات کل استانی وزارت ارتباطات در برگزاری این مسابقه، گفت: دبیری این رویداد هنری بر عهده عکاس جوان حمزه اولیازاده است و آقایان افشین بختیار، محمد فرنود و رسول اولیازاده، عکس‌های دریافتی را داوری می‌کنند.

بر اساس این گزارش، فراخوان مسابقه عکس تأثیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از امروز منتشر شده است و این مسابقه تا پایان مردادماه ادامه دارد.

مراسم پایانی و اهدای جوایز به همراه نمایش عکس‌های منتخب همزمان با عید سعید غدیر (هشتم شهریورماه) برگزار می‌شود.

Views: 10

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا