فراخوان

دومین فراخوان طراحی مجسمه های جلوخان آرامگاه فردوسی

دومین فراخوان طراحی مجسمه های جلوخان آرامگاه فردوسی لینک : https://asarartmagazine.ir/?p=16588 👇 سایت : AsarArtMagazine.ir اینستاگرام :‌ instagram.com/AsarArtMagazine تلگرام :  t.me/AsarArtMagazine 👆

دومین فراخوان طراحی مجسمه های جلوخان آرامگاه فردوسی | سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد به منظور تکریم فردوسی، شاعر برجسته جهانی و تقویت هویت ملی مذهبی ایرانیان، دومین فراخوان طراحی مجسمه های جلوخان آرامگاه فردوسی را منتشر کرد.

به گزارش مجله اثرهنری به نقل از گالری آنلاین به نقل از روابط عمومی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد، طی این فراخوان از هنرمندان مجسمه ساز دعوت می شود تا در دومین فراخوان طراحی مجسمه های جلوخان فردوسی شرکت نمایند.

در طراحی محوطه جدید آرامگاه فردوسی، هشت نقطه شاخص جهت نصب آثار حجمی مرتبط با فردوسی و داستان های شاهنامه دیده شده است که برای پنج نقطه آن در فراخوان قبلی، آثار مرتبط با موضوعات مذکور انتخاب و در حال اجراست. این فراخوان صرفا برای طراحی ۳ نقطه باقی مانده با موضوعات مندرج در متن فراخوان می باشد.

هنرمندان مجسمه ساز می بایست صرفا فایل تصاویر و توضیحات طرح۳D یا ماکت پیشنهادی خود در موضوعات فراخوان حداکثر تا تاریخ ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ به نشانی ایمیل mashhad.sculpture@gmail.com ارسال نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر شرح فراخوان از طریق لینک زیر در دسترس هنرمندان گرامی قرارگرفته است.

دریافت متن فراخوان

Views: 16

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا