آموزشیپژوهشنقد هنرهنرهای تجسمی

پایگاه الکترونیکی فصلنامه پژوهشنامه فرهنگستان هنر شروع به کار کرد

پایگاه الکترونیکی فصلنامه پژوهشنامه فرهنگستان هنر شروع به کار کرد لینک : https://asarartmagazine.ir/?p=17702 👇 سایت : AsarArtMagazine.ir اینستاگرام :‌ instagram.com/AsarArtMagazine تلگرام :  t.me/AsarArtMagazine 👆

پایگاه الکترونیکی فصلنامه پژوهشنامه فرهنگستان هنر شروع به کار کرد | پایگاه الکترونیکی فصلنامه “پژوهشنامه فرهنگستان هنر” راه‌اندازی شد.

به گزارش مجله اثرهنری به نقل از هنرآنلاین، پایگاه الکترونیکی فصلنامه “پژوهشنامه فرهنگستان هنر” به منظور تسریع اطلاع‌رسانی عملکرد نشریه، گسترش خدمات‌رسانی به پژوهشگران رشته‌های مرتبط و ایجاد امکان برقراری ارتباط بین محققین این رشته راه‌اندازی شد.

 فصلنامه “پژوهشنامه فرهنگستان هنر” از جمله نشریات تخصصی فرهنگستان هنر است که با هدف معرفی رویکردهای معاصر و نو در عرصه مطالعات و نقد هنری؛ توسعه شناخت نسبت به رویکردهای کم‌شناخته‌شده در عرصه نقد هنر؛ کاربردی‌کردن رویکردهای مطالعه در عرصه هنر و نقد هنری به‌ویژه هنر ایرانی؛ گسترش مناسبات بینارشته‌ای در مطالعات هنری با حوزه‌های دیگر معرفتی منتشر می‌شود.

با راه‌اندازی وبگاه این فصلنامه امکان ارسال و پیگیری مقالات و مشاهده و دریافت شماره‌های پیشین این نشریه فراهم شده است. دور جدید انتشار این نشریه به سردبیری بهمن نامور مطلق به منظور گسترش و اعتلای سطح دانش و پژوهش در حوزه‌های نقد و نظریه‌پردازی هنر و مطالعات میان‌رشته‌ای از سال گذشته آغاز شده است.

این پایگاه الکترونیکی به نشانی اینترنتی www.pazhouheshnameh.ir قابل دسترس است. علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ۶۶۴۹۹۷۷۲ دفتر نشریه تماس بگیرید.

Views: 8

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا