فراخوانفراخوان عکاسی

فراخوان «جشنواره مجازی عکاسی پلاک ۱۱۰»

فراخوان «جشنواره مجازی عکاسی پلاک ۱۱۰» لینک : https://asarartmagazine.ir/?p=17897 👇 سایت : AsarArtMagazine.ir اینستاگرام :‌ instagram.com/AsarArtMagazine تلگرام :  t.me/AsarArtMagazine 👆

فراخوان «جشنواره مجازی عکاسی پلاک ۱۱۰» با موضوع عکاسی «سردرهای نوشتاری یا تصویری با مضامین امام  علی (ع)» اعلام شد.  

به گزارش مجله اثرهنری به نقل از ایسنا و به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای گلستان، این جشنواره با موضوع عکاسی «سردرهای نوشتاری یا تصویری با مضامین امیر المومنین علی (ع)» با هدف استفاده از الگوهای مذهبی در معماری شهری، شناسایی و معرفی نقش سردرها در معماری ایرانی اسلامی شهرها، معرفی سردرها در زیبایی بصری و معنوی شهرها، ارایه الگوی مناسب برای طراحی سردر با مفاهیم عمیق دینی در ابنیه فعلی شهرها در دوبخش عکاسی حرفه ای و عکاسی با تلفن همراه برگزار می شود.

حضور همه علاقه مندان بزرگسال در این جشنواره آزاد است و شرکت کنندگان هم در بخش آزاد هم حرفه ای از ۱۸ مرداد تا ۳۰ مهرماه مهلت دارند، حداکثر ۵ عکس سیاه و سفید یا رنگی به صورت پانوراما و تکنیک HDR  به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

اهدای جوایز این جشنواره در بخش اول به برگزیده اول جشنواره دیپلم افتخار به همراه جایزه نقدی به ارزش ۱۰ میلیون ریال،  نفر دوم دیپلم افتخار به همراه جایزه نقدی به ارزش هفت میلیون ریال، نفر سوم دیپلم افتخار به همراه جایزه نقدی به ارزش پنج میلیون ریال اهدا می شود و همچنین ۵ نفر از برگزیدگان در بخش دوم  دیپلم افتخار و جایزه نقدی به ارزش سی میلیون ریال دریافت می کنند.

محمدمهدی تدین، محمود عبدالحسینی، مریم حسینی، پژمان دادخواه داوران این جشنواره هستند.

شرایط شرکت در این جشنواره:

* عکس های ترکیبی و تغییریافته به نحوی که در جنبه استنادی آنها خلل ایجاد شود نظیر اصلاح رنگ و برش عکس از مرحله داوری حذف می شود. 

* به تمامی هنرمندانی که آثارشان به نمایشگاه و کتاب جشنواره راه یابد گواهی شرکت اهداء خواهد شد.

* برگزارکننده مجاز است از عکس های پذیرفته شده در اقلام تبلیغاتی و انتشاراتی با ذکر نام عکاس استفاده کند. مالکیت حقیقی و حقوقی عکس ها برعهده فرستنده است و مسئولیت اخلاقی و حقوقی ناشی از این امر برعهده فرستنده است.

* از درج نام و امضا بر روی عکس های ارسالی جدا خودداری شود.

نشانی دبیرخانه : فرهنگ سرای گلستان به نشانی نارمک، میدان هلال احمر، خیابان گلستان، جنب بوستان فدک است. شماره تلفن  ۷۷۸۲۶۴۷۵ برای آگاهی بیشتر اعلام می شود.

Visits: 6

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا