فراخوانفراخوان معماری

رقابت خانه مقرون به صرفه World Habitat

رقابت خانه مقرون به صرفه World Habitat لینک : https://asarartmagazine.ir/?p=18044 👇 سایت : AsarArtMagazine.ir اینستاگرام :‌ instagram.com/AsarArtMagazine تلگرام :  t.me/AsarArtMagazine 👆

رقابت خانه مقرون به صرفه World Habitat | رویداد World Habitat با همکاری UN-Habitat با هدف یافتن بهترین راه حل ها برای مسئله سکونت در سراسر جهان برگزار میشود.

به گزارش مجله اثرهنری به نقل از مجله نگاه فرد پروژه های مسکن مناسب و مقرون به صرفه از سراسر جهان در این رویداد پذیرفته میشود. پروژه های ارسالی میتوانند در دست اجرا باشند و یا نهایتا در ده سال گذشته ساخته شده باشند. همچنین طراحی هایی که هنوز به مرحله اجرا نرسیده باشند قابل قبول است.

آثار منتخب جوایز نقدی دریافت میکنند و علاوه بر این، پروژه های منتخب فرصتی برای به اشتراک گذاشتن رویکرد خود در سطح بین المللی خواهند داشت.

رویداد World Habitat اهداف زیر را دنبال می کند:

– راه حل های عملی، نوآورانه و پایدار برای مسائل مربوط به مسکن فعلی که کشورها در سرتاسر جهان با آن مواجه هستند.

– راه حل تغییر و انطباق دادن مسکن های کنونی برای سازگاری با اهداف پروژه

– راه حل برای مسکن هایی که در حال اجرا هستند و تکمیل شده اند

– اصطلاح زیستگاه را از منظر گسترده ای در نظر بگیرید و همچنین مزایای دیگری مانند صرفه جویی در انرژی یا آب، درآمد، مشارکت اجتماعی، توانمند سازی جامعه و فرد، مزایای بهداشتی، ایجاد ظرفیت یا آموزش را به همراه آورید.

تمام آثار ارزیابی می شوند و تا ۱۲ پروژه توسط کمیته ارزیابی به ترتیب لیست می شوند. سپس این پروژه های لیست کوتاه توسط یک گروه مشاوره مستقل ارزیابی می شوند.

مسابقه World Habitat از سال ۱۹۸۵ با همکاری سازمان ملل متحد توسط سازمان جهانی به اجرا درآمد.

این رویداد بیش از ۳۰ سال به رسمیت شناخته شده و راه حل های نوآورانه، برجسته و قابل توجهی از مسکن از سراسر جهان را ارائه می دهد.

شرکت در این رقابت رایگان است.

آخرین مهلت ثبت نام: اول ژانویه ۲۰۲۱ (۱۲ دی ۹۹)

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه کنید: https://world-habitat.org/world-habitat-awards/how-to-enter

Views: 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا