فراخوانفراخوان طراحی پوسترفراخوان گرافیک

فراخوان بین‌المللی پوستر «عشق در هنر»

فراخوان بین‌المللی پوستر «عشق در هنر» لینک : https://asarartmagazine.ir/?p=19255 👇 سایت : AsarArtMagazine.ir اینستاگرام :‌ instagram.com/AsarArtMagazine تلگرام :  t.me/AsarArtMagazine 👆

فراخوان بین المللی پوستر «عشق در هنر» | ازتمام هنرمندان هنر های تجسمی و طراحان گرافیک دعوت می شود به طراحی پوسترهایی با موضوع عشق در هنربپردازند.

به گزارش مجله اثرهنری به نقل از روزرنگ با توجه به پیشینه تاریخی تأثیر عشق در هنر، هدف ما نشان دادن چگونگی ایجاد طراحی پوستر با رویکرد عشق در هنر و تأثیر آنها بر زندگی مردم است. در واقع می خواهیم تاثیر آثار هنری  که در طول تاریخ به واسطه تاثیر عشق بر هنرمند یا هنر به وجود آمده اند را برزندگی اجتماعی ، عاطفی مردم دنیا، در قالب طراحی پوستر نشان دهیم.  ما می خواهیم به دنیا قدرت عشق در هنرها را نشان دهیم. هنرمندان در طراحی پوستر و همچنین ارائه مفهوم بصری از دیدگاه خلاق آزاد هستند.

عشق یک واکنش عاطفی و روانی است که با دو حس مثبت و منفی متفاوت روبرو می شود. منشأ عشق می تواند یک محبت ساده یا یک احساس عمیق باشد. عشق طیف گسترده ای از روابط را شامل می شود ، مانند عشق بین انسان و انسان ، عشق به حیوان یا گیاه یا انسان دیگری با وابستگی عاطفی شدید. برقراری ارتباط با مردم در طول زندگی خود ، و برجسته ترین موضوعات هنرهای خلاق هستند. آثار هنری و ادبی در طول تاریخ بشریت همیشه از احساس عشق ناشی شده است که بیانگر دو بخش جدا نشدنی است. یعنی هنر و عشق همیشه در کنار هم هستند و این وابستگی عمیق به آثار هنرمندان بزرگ قابل توجه است که منشأ آن تجربه عشق در زندگی واقعی است. مانند ون گوگ که می گوید هیچ چیزی واقعی تر از عشق به مردم نیست. شاید به این دلیل که آثار هنری متبلور و متولد عشق است.

مشخصات ارسال آثار:

تمامی پوستر ها در اندازه: ۱۰۰X70 سانتی متر با رزولوشن:۱۵۰  و RGB  به آدرس ایمیل: posterpovero@yahoo.com ارسال شود

هر طراح مجاز است ۳ اثر ارسال کند.

جوایز
رتبه اول: مدال طلا

رتبه دوم: مدال نقره

رتبه سوم: مدال برنز

آخرین مهلت: ۱۱ آبان ماه ۱۳۹۹ 

نمایشگاه: آذر و دی ماه ۱۳۹۹
با توجه به وضعیت اپیدمی ویروس کرونا ، برگزارکنندگان ممکن است تصمیم جدیدی درباره تاریخ نمایشگاه بگیرند

مدیر جشنواره: جیانکارلو بوزی

مدیر هنری و طراح پوستر: بابک صفری

شهر ایسپرا – ایتالیا

برگزار کننده: جشنواره بین المللی  فیلم سینما پوورو – ایتالیا

www.posterpovero.com

http://www.festivaldelcinemapovero.com

Views: 109

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا