آموزش عکاسیفراخوانفراخوان تصویرسازیفراخوان طراحی پوسترفراخوان گرافیک

فراخوان جشنواره کرونا و آسیب های اجتماعی

فراخوان جشنواره کرونا و آسیب های اجتماعی لینک : https://asarartmagazine.ir/?p=20394 👇 سایت : AsarArtMagazine.ir اینستاگرام :‌ instagram.com/AsarArtMagazine تلگرام :  t.me/AsarArtMagazine 👆

فراخوان جشنواره کرونا و آسیب های اجتماعی | به گزارش مجله اثرهنری «کرونا و آسیب‌های اجتماعی» با هدف آنچه پویایی فرهنگ، هنر و دلگرمی هنرمندان کشور در شرایط ویژه شیوع کرونا عنوان شده است، برگزار می شود.

در نظر دارد در این شرایط ویژه شیوع ویروس کرونا که شرایط زندگی تمامی اقشار جامعه را تحت شعاع قرار داده است و به منظور پویایی فرهنگ و هنر و دلگرمی هنرمندان عزیز کشورمان، جشنواره کشوری کرونا و آسیب های اجتماعی را در سه بخش عکس، پوستر و تصویرسازی برگزار کند.

این برنامه توسط مجموعه خانه مارلیک شهر تاریخی یزد با همکاری؛ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، دفتر امور فرهنگی و اجتماعی استانداری یزد، خانه فرهنگ صدوقی، گروه ستاره کویر یزد برگزار میشود.

تقویم زمان بندی جشنواره

مهلت ارسـال آثـار: ۳۰ آبـــان ۹۹
اعـلام نتـایج جشنـواره: ۱۵ آذر مـاه ۹۹
تاریخ افتتاحیه نمایـشگاه: ۱۷ آذر ماه ۹۹
تاریخ اختتامیه جشنواره: ۲۳ آذر ماه ۹۹

جوایز در هر بخش

نفرات اول: ۷۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال
نفرات دوم: ۵۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال
نفرات سوم: ۳۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال

ضوابط و مقررات کلی شرکت در جشنواره

شرکت در این جشنواره برای عموم هنرمندان، دانشجویان و هنرجویان، دانش آموزان و علاقمندان به عکاسی و گرافیک آزاد است.
دریافت آثار از طریق ایمیل و شماره پیام رسان واتس آپ جشنواره به نشانی های زیر امکان پذیر است:
Gallery@marlik.info و ۰۹۱۲۸۹۶۱۷۱

شرکت کننده در جشنواره به عنوان مالک اثر شناخته می شود و مسئولیت هرگونه ادعا درباره مالکیت اثر از عهده جشنواره خارج و بر عهده ارسال کننده است.
برگزارکننده حق استفاده از آثار پذیرفته شده برای چاپ کتاب، بروشور یا انتشارات مربوط به جشنواره، با ذکر نام صاحب اثر را برای خود محفوظ می دارد.
برگزار کننده حق برگزاری نمایشگاه آثار پذیرفته شده را در شرایط زمانی و مکانی مناسب دارد.
ارسال آثار به معنای پذیرش تمامی مقررات جشنواره از سوی شرکت کنندگان است و تصمیم گیری در مورد مسائل پیش بینی نشده بر عهده برگزار کننده است.
آثار ارسالی، نباید دارای امضاء پاسپارتو، قاب، تاریخ، واترمارک، لوگو یا هرگونه نشانه تصویری باشند.

قوانین بخش عکس

آثار عکاسی توسط دوربین حرفه ای با گوشی تلفن همراه آزاد است و محدودیت سنی وجود ندارد.
در این بخش، هر فرد می تواند حداکثر ۱۰ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال نماید.
آثار عکاسی می توانند رنگی، سیاه و سفید، مونوکروم، آنالوگ یا دیجیتال باشند. ویرایش عکس ها تنها در حدی که به اصالت تصویر خدشه وارد نکند مورد قبول است و هیچ گونه ترفندی که جنبه مستند بودن عکس را مخدوش نماید، مورد قبول نیست. اصلاح رنگ، کنتراست، تیرگی و روشنی، کراپ در عکس ها در حدی که اصالت عکس را تغییر ندهد، قابل قبول است. تشخیص نهایی این مساله به عهده هیات داوران است.
طول عکس های ارسالی باید ۱۰۰۰ پیکسل بوده و در صورت پذیرفته شدن صاحب اثر باید اثر را با فرمت Jpeg و در ابعاد حداکثر ۳۰ در ۴۰ سانتی متر و با رزولوشن ۳۰۰ dpi ارسال کنند. در صورت راه یابی آثارعکس به بخش نمایشگاه چنانچه اثر به ویرایش حرفه ای نیاز داشته باشد از روی فایل اصلی و با اجازه مالک اثر، پردازش تصویر بدون خدشه دار کردن ماهیت استادی عکس و کادر ارائه شده صورت می پذیرد.

قوانین بخش پوستر

در بخش پوستر هر فرد می تواند حداکثر ۳ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال نماید. آثار پوستر باید با فرمت Jpeg و ابعاد ۵۰ در ۷۰ سانتی متر و با رزولوشن dpi 200 ارسال شوند.

قوانین بخش تصویر سازی

در بخش تصویرسازی هر فرد میتواند ۳ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال نماید.
مشخصات فایل دیجیتال آثار؛ رزولیشن: dpi 300 فرمت: jpeg (high quality) – RGB.
(ابعاد اثر؛ حداقل: ۲۱ در ۳۰ و حداکثر: ۳۵ در ۵۰ سانتیمتر)
تکنیک و قطع آثار، آزاد است.

فراخوان جشنواره کرونا و آسیب های اجتماعی لینک : https://asarartmagazine.ir/?p=20394 👇 سایت : AsarArtMagazine.ir اینستاگرام :‌ instagram.com/AsarArtMagazine تلگرام : t.me/AsarArtMagazine 👆
فراخوان جشنواره کرونا و آسیب های اجتماعی

Views: 95

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا