اخبار هنرهای تجسمیپژوهشفراخوان انیمیشن

داوران بخش پایان‌نامه‌های جشنواره پویانمایی معرفی شدند

داوران بخش پایان‌نامه‌های جشنواره پویانمایی معرفی شدند لینک : https://asarart.ir/Atelier/?p=5372 👇 سایت : AsarArt.ir/Atelier اینستاگرام :‌ instagram.com/AsarArtAtelier تلگرام :  @AsarArtAtelier 👆
داوران بخش پایان‌نامه‌های جشنواره پویانمایی معرفی شدند | دبیر و هیات داوران بخش پایان‌نامه‌های علمی یازدهمین جشنواره‌ بین‌المللی پویانمایی منصوب و معرفی شدند

داوران بخش پایان‌نامه‌های جشنواره پویانمایی معرفی شدند | .به گزارش آتلیه اثرهنری به نقل از ایرنا از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، ناصر گل‌محمدی، محمدرضا حسنایی و کیارش زندی به عنوان داوران بخش پایان‌نامه‌های علمی یازدهمین جشنواره‌ بین‌المللی پویانمایی و احمد سفلایی به عنوان دبیر این بخش از جشنواره فعالیت خواهند کرد.
«گسترش پویانمایی» سرفصلی است که دانش آموختگان کارشناسی ارشد و مقطع دکتری، ۱۴۴ عنوان پایان‌نامه‌ را بر اساس آن خلق کرده‌اند. 
از بین چکیده‌ آثار رسیده به دبیرخانه‌ جشنواره پویانمایی، ۲۴ اثر برای ارائه پوستر علمی انتخاب و از میان آنها ۶ اثر برای سخنرانی در نشست علمی جشنواره برگزیده شده‌اند. 
احمد سفلایی که به عنوان دبیر بخش پایان‌نامه‌های یازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی معرفی شده است، کارشناسی ارشد خود را در رشته‌ ادبیات نمایشی و مدرک دکتری را در رشته پژوهش هنر دریافت کرده است. او مدرس و عضو هیات علمی دانشگاه‌ و نیز نگارنده‌ کتاب‌ها و مقاله‌های تالیفی و ترجمه‌ای پژوهشی است. سفلائی در مقام کارگردان، نویسنده، طراح جلوه‌های ویژه، مدیر تولید، کارشناس فنی، مشاور پروژه و مدیر نرم‌افزار در تولید آثار انیمیشنی زیادی همکاری داشته است. 
ناصر گل‌محمدی کارشناس تولید سیما (گرایش کارگردانی پویانمایی) از دانشکده‌ صدا و سیما و عضو هیات علمی این دانشکده است. وی مدرک دکترای هنر خود را در گرایش صنعت و پویمانمایی از دانشگاه ناتینگهام ترنت انگلستان اخذ کرده است. گل‌محمدی عضو انجمن بین‌المللی فیلم‌سازان پویانمایی (آسیفا) و انجمن بین‌المللی پویانمایی (آسا) است. 
همچنین محمدرضا حسنایی مدرک دکترای پویانمایی خود را از دانشگاه دولتی سینمای روسیه دریافت کرده است و عضو هیات علمی دانشگاه هنر تهران و مدرس پویانمایی در دانشگاه تهران و نیز دانشگاه تربیت مدرس است. 
کیارش زندی دانشجوی دکتری پژوهش هنر است، او در مقام تهیه‌کننده، کارگردان، نویسنده، مدیر تولید، ناظر کیفی هنری و پویانما فعالیت دارد؛ عضویت در هیات علمی دانشگاه سوره و مدیریت گروه آموزش کارشناسی ارشد پویانمایی این دانشگاه، عضویت در انجمن آسیفا، بخشی از فعالیت‌های او عنوان شده است. 
یازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران از ۱۲ تا ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب با نمایش آثار منتخب داخلی و خارجی در چند بخش میزبان هنرمندان و علاقه‌مندان خواهد بود. 

Views: 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا