فراخوانفراخوان طراحی پوسترفراخوان گرافیک

فراخوان رقابت طراحی پوستر Graphic Matters

فراخوان رقابت طراحی پوستر Graphic Matters لینک : https://asarart.ir/Atelier/?p=7329 👇 سایت : AsarArt.ir/Atelier اینستاگرام :‌ instagram.com/AsarArtAtelier تلگرام :  @AsarArtAtelier 👆
فراخوان رقابت طراحی پوستر Graphic Matters | ابر قدرت اطلاعات، موضوع رقابت طراحی پوستر دوسالانه بین المللی Graphic Matters هلند است که هنرمندان گرافیست را به ارائه طرح های خلاقانه خود دعوت میکند.

فراخوان رقابت طراحی پوستر Graphic Matters | به گزارش آتلیه اثرهنری به نقل از گالری آنلاین، تغییر آب و هوا، زباله های پلاستیکی، سرعت مد، اخبار جعلی، حفظ حریم شخصی یا مسائل شخصی اطلاعاتی است که امروزه در فضای اطلاعات منتشر میشود.

به نقل از سایت برگزار کننده فراخوان، پوستر را در قالب یک تجسم داده، infographic، نقشه یا کتابچه راهنمای کاربر بسازید. پوسترهای منتخب در نمایشگاه Graphic Matters ۲۰۱۹ جشنواره بین المللی دوسالانه در زمینه طراحی گرافیک، از ۲۰ سپتامبر تا ۲۷ اکتبر ۲۰۱۹ در آمستردام هلند به نمایش در خواهند آمد.

پنج برنده VIP، بودجه سفر به محل برگزاری جشنواره را دریافت میکنند.

در عصر پسا دیجیتال، پوستر هنوز یک ابزار قدرتمند برای ارتباط موضوعات مهم است. جزئیات تم ۲۰۱۹ در وب سایت رسمی موجود است.

دیدگاه دنیای ما توسط الگوریتم ها تولید می شود. داده ها همیشه در اطراف ما است. بیش از هر زمان دیگر ما نیاز به اطلاعاتی داریم که در معرض دید عموم قرار گیرد و درباره اطلاعاتی که به آنها بر روی یک تبلت ارائه می شود، انتقاد دارند.

طراحان گرافیک نظم را از هرج و مرج ایجاد می کنند، بینش را از ساده سازی مسائل پیچیده و توانایی پاسخ های عاطفی ایجاد می کنند. آنها موضوعات مبرم را تجسم می کنند تا همه بتوانند آنها را در یک لحظه و نگاه بفهمند.

شرکت در این رویداد رایگان است.

مهلت ثبت نام: ۱۱ اگوست ۲۰۱۹ (۲۰ مرداد ۹۸)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

Views: 24

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا