خلاقیتفراخوانفراخوان چیدمانفراخوان حجم و مجسمهفراخوان طراحی شخصیتفراخوان عروسک سازیفراخوان عکاسیفراخوان کارت پستالفراخوان گرافیک

دوری از کرونا در «چاردیواری»

دوری از کرونا در «چاردیواری» لینک : https://asarart.ir/Atelier/?p=12787 👇 سایت : AsarArt.ir/Atelier اینستاگرام :‌ instagram.com/AsarArtAtelier تلگرام :  @AsarArtAtelier 👆
دوری از کرونا در «چاردیواری» | فرهنگسرای گلستان با هدف غنی‌سازی اوقات فراغت شهروندان به کمک فعالیت‌های فرهنگی در ایام تعطیلات نوروز و خانه‌نشینی به دلیل شیوع ویروس کرونا، بسته سرگرمی‌های در منزل را تهیه و بازنشر می‌دهد.

دوری از کرونا در «چاردیواری» | به گزارش مجله اثرهنری به نقل از ایسنا،  بسته سرگرمی‌های در منزل با اولویت فضای مجازی از دوم تا ۳۱ فروردین ماه ۱۳۹۹ با عنوان «چاردیواری» تولید و در دسترس شهروندان قرار می‌گیرد.

بازی خانه در خانه 

فرهنگسرای گستان با تولید و انتشار محتوای آموزشی بازیهای آپارتمانی کودکانه و خانوادگی به معرفی الگوهای جذاب و سرگرمیهای بانشاط در خانه پرداخته و خانوادههای ایرانی را تشویق میکند تا با استفاده از این بازیها زمانی را که مجبورند به دلیل شیوع ویروس کرنا در منزل بمانند، به بهترین شکل سپری کنند.

جشنواره بازی‌های خانگی برگزار می‌شود

یکی دیگر از برنامه‌هایی که با اولویت فضای مجازی توسط این مدیریت تدارک دیده شده است، برگزاری جشنواره بازی‌های خانگی برای گروه سنی هفت تا ۱۵ سال است.

در این جشنواره خانواده‌ها می‌توانند از بازی‌های خانگی خود فیلمبرداری کرده و ارسال کنند تا در فضای مجازی بازنشر داده شود. بازی‌هایی که خلاقانه باشند یا در آن بازی‌های محلی شهرهای مختلف ایران معرفی شده باشد؛ به طور ویژه داوری می‌شوند.

گفتنی است به نفر اول این مسابقه یک کارت هدیه یک میلیون تومانی، به نفر دوم یک کارت هدیه ۷۰۰هزارتومانی، به نفر سوم یک کارت هدیه ۵۰۰هزار تومانی و همچنین یک مجموعه کتاب خواندنی و جالب به ۱۰ خانواده بعدی اهدا می شود.

علاقمندان برای شرکت در این جشنواره باید فیلم های خود را با زمان بندی سه تا پنج دقیقه ضبط کنند و در انتها با درج مشخصات فردی خود در واتس‌آپ به شماره ۰۹۰۲۵۸۰۰۳۸۸  یا به نشانی golestan.farhangsara۸@gmail.com تا ۳۱ فرودین ماه ارسال نکنند.

دورریختنیهای دوست داشتنی

یکی دیگر از فعالیتهایی که در زمان شیوع ویروس کرونا و در خانه ماندن میتواند اوقات فراغت فرزندان را به خوبی پرکند، ساخت اسباب بازی، وسایل سرگرمی و کاربردی از دورریختنیها است که به افزایش خلاقیت و مهارت افزایی فرزندان کمک می کند. به همین منظور فرهنگسرای گلستان کلیپهایی را تولید کرده است که در آن به آموزش استفاده از دورریختنی های منزل و ساخت وسایل مورد نیاز و کاربردی می پردازد.

«باهم درکنار هم» عکاسی کنیم

استفاده از هنر عکاسی در این روزها دیگر فعالیتی است که علاوه بر سرگرمی به افزایش سواد بصری ما کمک می کند، به همین منظور شما می توانید از فرزندانتان حین کمک به اعضاء خانواده و همکاری آن‌ها در فعالیت‌هایی همچون آشپزی، نظافت، شستن ظروف، باغبانی و… عکس گرفته و برای ما ارسال کنید.

شما می‌توانید سه تا پنج عکس از فعالیت‌های خود را در واتس‌آپ به شماره ۰۹۰۲۵۸۰۰۳۸۸  یا به نشانی golestan.farhangsara۸@gmail.com تا ۳۱ فرودین ماه ارسال و در این مسابقه شرکت کنید.

نفر اول این مسابقه یک اسباب بازی ۵۰۰ هزار تومانی، نفر دوم یک اسباب بازی ۳۰۰ هزار تومانی، نفر سوم یک اسباب بازی ۲۰۰ هزار تومانی و پنج نفر بعدی یک اسباب بازی ۱۰۰هزار تومانی دریافت می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی مراکز فرهنگی هنری منطقه ۸ و فرهنگسرای گلستان؛ پرتال فرهنگسرای گلستان به نشانی farhangsara.ir  و اینستاگرام به نشانی golestan.farhangsara  جهت اطلاع از برنامه‌های این مدیریت در نظر گرفته شده است.

Views: 8

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا