اخباراخبار هنرهای تجسمی

انتخاب اعضای شورای سیاست‌گذاری جشنواره هنرهای تجسمی جوانان

انتخاب اعضای شورای سیاست‌گذاری جشنواره هنرهای تجسمی جوانان لینک : https://asarartmagazine.ir/?p=17195 👇 سایت : AsarArtMagazine.ir اینستاگرام :‌ instagram.com/AsarArtMagazine تلگرام :  t.me/AsarArtMagazine 👆

انتخاب اعضای شورای سیاست‌گذاری جشنواره هنرهای تجسمی جوانان | بیست و هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان دبیر و اعضای شورای سیاست‌گذاری خود را معرفی کرد.

به گزارش مجله اثرهنری به نقل از ایسنا به نقل از واحد ارتباطات و رسانه اداره کل هنرهای تجسمی، هادی مظفری (مدیر کل هنرهای تجسمی) طی احکام جداگانه‌ای دبیر شورای سیاست‌گذاری، اعضای این شورا، دبیر جشنواره، دبیر اجرایی و مدیر هنری بیست و هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان را منصوب کرد.

طی این حکم مظفری با اشاره به تخصص و درایت و دانایی و اشراف به موضوع هنر و جوانان، الهه پنجه باشی، نرگس حریریان، سید امیر سقراطی و جمال عرب‌زاده را به سمت اعضای شورای سیاست‌گذاری بیست و هفتمین جشنواره جوانان منصوب کرد.

رضوان صادق‌زاده دبیر بیست و هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان، عبدالرحیم سیاهکارزاده دبیر اجرایی و فرهاد فزونی به سمت مدیر هنری این جشنواره معرفی شدند.  

بیست و هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان به منظور گسترش و پیشبرد سطح هنری هنرمندان جوان و ارتقاء توان تخصصی آنها، با هدف شناسایی و معرفی جوانان هنرمند کشور، با حضور استادان برجسته دانشگاه و هنرمندان برگزیده تجسمی از تاریخ ۲۳ تا ۲۸ شهریور در تهران برگزار خواهد شد.

Views: 6

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا