فراخوانفراخوان مد و لباس

فراخوان پانزدهمین مسابقه بین المللی طراحی پارچه استانبول ۲۰۲۱

فراخوان پانزدهمین مسابقه بین المللی طراحی پارچه استانبول ۲۰۲۱ لینک : https://asarartmagazine.ir/?p=17199 👇 سایت : AsarArtMagazine.ir اینستاگرام :‌ instagram.com/AsarArtMagazine تلگرام :  t.me/AsarArtMagazine 👆

فراخوان پانزدهمین مسابقه بین المللی طراحی پارچه استانبول ۲۰۲۱ | بازدید از Première Vision پاریس و تا ۷۶۰۰ یورو جایزه نقدی را با شرکت در فراخوان انجمن ITHIB استانبول بدست آورید.

به گزارش مجله اثرهنری به نقل از گالری آنلاین، انجمن صادرکنندگان پارچه و مواد اولیه استانبول فراخوان (ITHIB) پانزدهمین مسابقه بین المللی طراحی پارچه استانبول ۲۰۲۱ را اعلام کرد.

سه فینالیست برتر فرصتی برای بازدید از Première Vision پاریس در فوریه ۲۰۲۱ و ۶ ماه آموزش زبان خارجی خواهند داشت. به اولین شرکت کننده جوایز نقدی ۷ هزار و ۶۰۰ یورو ، به نفر دوم ۳ هزار و ۸۰۰ یورو و به نفر سوم هزار و ۹۰۰ یورو اهدا می شود.

طرح های پارچه باید برای تولید صنعتی قابل اجرا باشد. از شرکت کنندگان دعوت می شود تا ۴ طرح مختلف پارچه را مطابق با موضوع مسابقه و الزامات فنی ارائه دهند. احترام به طبیعت از رویکرد هایی این رویداد است و برگزار کننده می گوید: جهان به شکلی که هست کامل است. آیا این ما نیستیم که باید تغییر کنیم؟

مضامین رقابت برای مسابقه امسال عبارتند از:

یک All That Shimmers – تمام نیرو و درخششی که به دنبالش هستید در طبیعت است. تمام آنچه شما باید انجام دهید این است که نگاه کنید و ببینید. این همه بافت های درخشان و مورد نیاز را در مقابل شما با تمام سخاوتمندی نمایش میدهد. الهام در بازتاب ، از آب به هوا ، از هوا به آب …

دو- Ethically Made ما در همه زمینه های زندگی به پایداری نیاز داریم و برای همین هرکس باید خود را با شیوه لباس و سبک زندگی به طبیعی ترین روش ممکن ابراز کند بدون اینکه قربانی مد و روند شود.

سه- Eco Intelligence اکنون ما با هر قدم نسبت به طبیعت مسئولیت پذیرتر هستیم … تعادل بین آنچه طبیعی است و انسان ساخته است فضای تعامل طراحی است …

چهار- Earth Lab این گروه قدرت و داستان خود را از زمین می گیرد! راه حل دوباره در طبیعت نهفته است! در حالی که طبیعت بافت خود را به پارچه می دهد، مسئولیت آن را به عهده ما می گذارد!

طراحان با توجه به معیارهای زیر ارزیابی می شوند:

خلاقیت طراح

اصالت و جدید بودن طرح

مناسب برای بهبود و کاربرد تکنیک های مورد استفاده در طراحی پارچه

انتخاب مواد – سازگاری با طراحی

خواصی که باعث افزایش ارزش افزوده پارچه و مشخصات فنی می شوند

انجمن صادرکنندگان نساجی و مواد اولیه استانبول (ITHIB) ، با بیش از ۴۰۰۰ عضو، یک سازمان برجسته و نماینده صادرکنندگان نساجی ترکیه است. این مرکز میزبان مسابقه بین المللی طراحی پارچه استانبول از سال ۲۰۰۶ است.

شرکت در این رویداد هزینه ای ندارد.

مهلت ثبت نام: ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ (۴ تیر ۱۴۰۰)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

Views: 35

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا