فراخوانفراخوان معماری

فراخوان رقابت معماری HUMANKIND

فراخوان رقابت معماری HUMANKIND لینک : https://asarartmagazine.ir/?p=17321 👇 سایت : AsarArtMagazine.ir اینستاگرام :‌ instagram.com/AsarArtMagazine تلگرام :  t.me/AsarArtMagazine 👆

فراخوان رقابت معماری HUMANKIND | پیشنهاد یک پروژه بصری که به احیای اقتصاد یک منطقه، شهر یا جامعه متأثر از شیوع COVID-۱۹ کمک کند، موضوع رقابت HUMANKIND است.

به گزارش مجله اثرهنری به نقل از گالری آنلاین، تمام تمدن ما با یکی از چالش برانگیزترین دوران ما از زمان جنگ جهانی دوم روبرو است. نتایج ناشی از شیوع COVID-۱۹ هنوز غیرقابل تصور و غیرقابل پیش بینی است، اما ما در حال حاضر اثرات شدیدی را احساس می کنیم. ریچارد کوزول رایت، مدیر UNCTAD ، تأثیر اقتصادی را در حدود ۱ تریلیون دلار برای اقتصاد جهانی تخمین می زند و انتظار بدترین سناریو از سقوط مالی در سال ۲۰۰۸ را دارد.

ایجاد ایده های بصری در هماهنگی کاملی از معماری، اقتصاد و محیط زیست، هدف از این رقابت است.

طرح های پیشنهادی می توانند بصورت جداگانه یا توسط تیمها (حداکثر ۴ عضو تیم) تهیه شوند. طرح ها می توانند از هر برنامه، در هر مقیاس و در هر سایتی باشند. شرکت کنندگان در آزمایش و کشف موضوع آزاد هستند. هچنین مفهوم معماری به فعال سازی مجدد اقتصاد از منطقه، شهر یا جامعه خاص کمک می کند.

این پیشنهاد یک یا چند راه حل برای مشکلات اقتصادی ناشی از شیوع COVID-۱۹ به عنوان مثال، ایجاد شغل، مسکن، فعال سازی مجدد برای بخش هایی مانند گردشگری ، فرهنگی یا ورزشی، پشتیبانی از مشاغل محلی و کارآفرینان، راه حلهای کلان برای فضاهای عمومی و غیره ایجاد کند.

جوایز:

جایزه اول – ۱،۵۰۰ پوند

جایزه ۲ – ۶۰۰ پوند

جایزه سوم – ۴۰۰ پوند

مهلت ثبت نام:

ثبت نام زودهنگام: ۱۹ می ۲۰۲۰

ثبت نام به موقع: ۲۱ آگوست ۲۰۲۰

ثبت نام متاخرین: ۲۱ آگوست ۲۰۲۰ (۳۱ مرداد ۹۹)

اعلام برندگان: ۳ سپتامبر ۲۰۲۰

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

Views: 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا