اخباراخبار هنرهای تجسمی

معرفی داوران بخش عکس جشنواره تلویزیونی مستند

معرفی داوران بخش عکس جشنواره تلویزیونی مستند لینک : https://asarartmagazine.ir/?p=17373 👇 سایت : AsarArtMagazine.ir اینستاگرام :‌ instagram.com/AsarArtMagazine تلگرام :  t.me/AsarArtMagazine 👆

معرفی داوران بخش عکس جشنواره تلویزیونی مستند | با اعلام دبیرخانه چهارمین جشنواره تلویزیونی مستند، حسن غفاری، محمدحسین حیدری و سعید فرجی به عنوان داوران بخش عکس چهارمین جشنواره تلویزیونی مستند معرفی شدند.

به گزارش مجله اثرهنری به نقل از ایسنا، در معرفی این افراد عنوان شده است: حسن غفاری سابقه سال‌ها فعالیت به عنوان عکاس مستند اجتماعی با گرایش مردم‌شناسی خارج از فضاهای شهری را دارد و عضو انجمن عکاسان مطبوعات ایران است. در سوابق او فعالیت به عنوان عکاس چندین اثر سینمایی و همچنین دریافت جوایز متعددی از جشنواره‌ها و مسابقه‌های عکاسی دیده می‌شود.

محمدحسین حیدری در ۲۳ عملیات دوران دفاع مقدس به‌عنوان عکاس حضور داشته است. دبیری مسابقات عکس عاشورا، جلوه میثاق، بسیج، عکس جوان راهیان نور و داوری بیش از ۱۵ مسابقه عکس نیز از جمله فعالیت‌های او است.

سعید فرجی سابقه سال‌ها فعالیت به عنوان عکاس در عرصه رسانه‌ها را دارد. او همچنین کارگردانی و تصویربرداری مستندهایی چون «میرزا جواد»، «کاروان آزادی»، «آسیایی‌ها به غزه می‌روند»، «غرور یک ملت» را برعهده داشته است.

علاقه‌مندان به شرکت در این بخش از جشنواره می‌توانند تا شنبه ۱۵ شهریورماه با مراجعه به سایت جشنواره به آدرس www.festdoctv.com ضمن ثبت ‌نام، اثر خود را ارسال کنند. این تاریخ به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.

Views: 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا