فراخوانفراخوان معماری

رقابت معماری MICROHOME ۲۰۲۰

رقابت معماری MICROHOME ۲۰۲۰ لینک : https://asarartmagazine.ir/?p=18040 👇 سایت : AsarArtMagazine.ir اینستاگرام :‌ instagram.com/AsarArtMagazine تلگرام :  t.me/AsarArtMagazine 👆

رقابت معماری MICROHOME ۲۰۲۰ | دومین دوره مسابقات معماری MICROHOME بخشی از جنبش توجه بر معماری مقیاس کوچک Bee Breeders است که امیدوار است این واقعیت را برجسته کند که فضای بزرگتر همیشه بهتر نیست.

به گزارش مجله اثرهنری به نقل از گالری آنلاین، طرامعماری در مقیاس کوچک می تواند چگونگی مشاهده این و نسل بعدی به املاک مسکونی را تغییر دهد؟ سوالی است که این رویداد مطرح میکند.

در مسابقه معماری MICROHOME ۲۰۲۰ از شرکت کنندگان دعوت می شود طرح های خود را برای یک خانه کوچک ارائه دهند و یک ساختار ماژولار خارج از شبکه که یک زوج جوان فرضی را در خود جای دهد، در نظر بگیرند). تنها شرط لازم این است که مساحت کف ساختمان از ۲۵ مترمربع تجاوز نکند، به شرکت کنندگان توصیه می شود تا حد امکان خلاق باشند.)

از شرکت کنندگان خواسته می شود تا دوباره به سازماندهی فضایی بپردازند و از زیبایی شناسی منحصر به فرد، فن آوری های جدید و مواد خلاقانه استفاده کنند که خانه کوچک را به شکلی کاملاً جدید از معماری تبدیل کند.

از آنجا که هیچ مکان مشخصی برای رقابت وجود ندارد، می توان طرح های پروژه را در هر مکان فرضی با هر اندازه، در یک شهر یا محل حومه در هر نقطه از جهان تنظیم کرد.

افراد میتوانند به صورت گروهی (حداکثر ۴ نفره) و انفرادی در این رویداد شرکت کنند.

مهلت ثبت نام: ۴ نوامبر ۲۰۲۰ (۱۴ آبان ۹۹)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

Views: 7

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا