فراخوانفراخوان انیمیشن

فراخوان جشنواره جوایز انیمیشن توکیو ۲۰۲۱ منتشر شد

فراخوان جشنواره جوایز انیمیشن توکیو ۲۰۲۱ منتشر شد لینک : https://asarartmagazine.ir/?p=19206 👇 سایت : AsarArtMagazine.ir اینستاگرام :‌ instagram.com/AsarArtMagazine تلگرام :  t.me/AsarArtMagazine 👆

فراخوان جشنواره جوایز انیمیشن توکیو ۲۰۲۱ منتشر شد | جشنواره جوایز انیمیشن توکیو ۲۰۲۱ اکنون به دنبال انیمیشن های منحصر به فرد با پیام های بالقوه و قوی ، اعم از انیمیشن های کوتاه و بلند، از سراسر جهان است.

به گزارش مجله اثرهنری به نقل از روزرنگ هدف TAAF جمع آوری و نمایش آثار انیمیشن با کیفیت بالا با اصالت برتر ، فراهم آوردن هیجان و الهام بخش بودن برای مخاطبان و همچنین سازندگان ، پرورش استعدادهای جدید و کمک به توسعه و ترویج فرهنگ و صنعت انیمیشن است.

دسته بندی ها عبارتند از:

۱- انیمیشن بلند (توجه ! مهلت ۳۱ اکتبر ۲۰۲۰)
۲- انیمیشن کوتاه (توجه ! مهلت ۱۰ نوامبر ۲۰۲۰)

راهنما برای انیمیشن بلند:

بخش بلند، انیمیشنی با طول بیش از ۶۰ دقیقه با استفاده از هر تکنیکی ایجاد شده باشد
هر انیمیشن بیش از ۳۰ دقیقه اما کمتر از ۶۰ دقیقه ابتدا در دسته انیمیشن های بلند قرار داده می شود. دفتر TAAF بعداً با متقاضی تماس خواهد گرفت تا بفهمد کدام دسته برای کار مناسب است.
کارهایی که در گذشته به TAAF معرفی شده اند ، نمی پذیرند.
۳ تصویر ثابت از اثر (۱۰۸۰ در۱۹۲۰ ، ۳۰۰dpi یا بالاتر ، jpeg)
۱ عکس از کارگردان (عکس پرتره ، ۱۰۸۰ در ۱۹۲۰ ، ۳۰۰dpi یا بالاتر ، jpeg)
از آنجا که نسخه نمایش مورد نیاز برای داوری نهایی در مسابقه انیمیشن بلند باید یا Apple ProRes و ( ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ پیکسل) یا DCP باشد، لطفاً موارد قبلی را انجام دهید.

راهنما برای انیمیشن کوتاه:

“اثر انیمیشن کوتاه به طول کمتر از ۳۰ دقیقه با استفاده از هر تکنیکی ایجاد شده است
هر انیمیشن بیش از ۳۰ دقیقه اما کمتر از ۶۰ دقیقه ابتدا در دسته انیمیشن های بلند اعمال می شود. دفتر TAAF بعداً با متقاضی تماس خواهد گرفت تا بفهمد کدام دسته برای کار مناسب است.
هر متقاضی باید کار خود را برای مسابقه از طریق فرم درخواست TAAF در قالب MP4 بارگذاری کند (کدک صوتی: AAC ، کدک ویدیو: H.264).
کارهایی که در گذشته به TAAF معرفی شده اند، پذیرفته نمی شوند.
قالب مورد نیاز برای روند داوری نهایی یا Apple ProRes اندازه (۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ پیکسل) یا DCP است
۳ تصویر ثابت از اثر (۱۰۸۰ در ۱۹۲۰ ، ۳۰۰dpi یا بالاتر ، jpeg)
۱ عکس از کارگردان (عکس پرتره ، ۱۰۸۰ در ۱۹۲۰ ، ۳۰۰dpi یا بالاتر ، jpeg)

کار باید حتماً در تاریخ اول ژانویه ۲۰۱۹ یا بعد از آن (بدون در نظر گرفتن کشور مبداء ، و اینکه آیا این کار حرفه ای ، آماتور یا دانشجویی باشد) به پایان رسیده باشد.

کارهایی که به صورت عمومی نمایش داده شده اند، یا در سطح اینترنت پخش شده و یا برای سود مالی در ژاپن برای یک دوره خاص قبل از ۱۱ مارس ۲۰۲۱ (پنج شنبه) پخش شده باشد ، واجد شرایط برای این مسابقه نیست (چنین کارهایی در دسته “انیمه سال” واجد شرایط خواهند بود) . نمایش در جشنواره های فیلم و پیش نمایش که “برای سود مالی” نبوده است می توانند شرکت کنند.

اگر این اثر حاوی دیالوگ هایی به هر زبانی به غیر از ژاپنی است، لطفا فیلم خود را با زیرنویس انگلیسی و یک تایم-کد مدون انگلیسی ارسال کنید.

کمیته انتخاب مقدماتی نامزدهای داوری نهایی را انتخاب می کند. نتیجه روند انتخاب به متقاضیان موفق ابلاغ می شود و لیست آثار نامزد شده در وب سایت رسمی TAAF2021 ارسال می شود.

آثار منتخب در سالنهای تعیین شده در طول جشنواره در توکیو به صورت عمومی نمایش داده می شوند و در این مدت داوری نهایی توسط هیئت داوران مسابقه انجام می شود.

جشنواره جایزه انیمه توکیو ۲۰۲۱ در تاریخ ۱۲ تا ۱۵ مارس ۲۰۲۱ در ایکبوکو ، توکیو برگزار می شود.

جوایز:

جایزه بزرگ: جایزه نقدی ۵۰۰۰۰۰ ین
جایزه دیگر: جایزه نقدی ۱۰۰۰۰۰ ین

شرکت در این رقابت رایگان است.

آخرین مهلت ثبت نام: ۱۰ نوامبر ۲۰۲۰ ( ۲۰ آبان ۹۹ )

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه کنید.

Visits: 190

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا