اخباراخبار هنرهای تجسمی

جشنواره بین‌المللی عکاسی تئاتر اوکراین با داوری یک ایرانی

 جشنواره بین‌المللی عکاسی تئاتر اوکراین با داوری یک ایرانی لینک : https://asarartmagazine.ir/?p=20007 👇 سایت : AsarArtMagazine.ir اینستاگرام :‌ instagram.com/AsarArtMagazine تلگرام :  t.me/AsarArtMagazine 👆

جشنواره بین‌المللی عکاسی تئاتر اوکراین با داوری یک ایرانی | رضا مظفری‌منش به عنوان داور چهارمین دوره فستیوال بین‌المللی عکاسی تئاتر اوکراین ۲۰۲۱ انتخاب شد.

به گزارش مجله اثرهنری به نقل از هنرآنلاین، این عکاس ایرانی که در دوره قبل این رویداد به عنوان اولین ایرانی توانست مقام نخست را کسب کند در این فستیوال که از تخصصی‌ترین فستیوال‌های بین‌المللی عکاسی تئاتر جهان محسوب می‌شود در کنار عکاسان و هنرمندان دیگر کشورها به داوری این دوره از رقابت‌ها خواهد پرداخت.

رضا مظفری‌منش متولد ۱۳۷۱ در تهران، عکاس تئاتر و فاین آرت، از سال ۲۰۱۰ عکاسی را شروع کرد و از سال ۲۰۱۴ در زمینه عکاسی تئاتر فعالیت می‌کند.

عکاسی بیش از ۲۰۰ نمایش و نمایش آثار او در ۱۵ نمایشگاه داخلی و خارجی در کارنامه حرفه‌ای این عکاس جوان دیده می‌شود.

رضا مظفری‌منش در این رویداد در کنار عکاسانی از کشورهای گرجستان، استونی، بوسنی و هرزگوین، آمریکا، نیجریه، بلاروس، روسیه و کوبا در فستیوال بین‌المللی عکاسی تئاتر اوکراین به ارزیابی و انتخاب آثار خواهد پرداخت.

فراخوان مسابقه عکاسی تئاتر اوکراین ۲۰۲۱ منتشر شده و علاقمندان تا ۱۰ ژانویه ۲۰۲۱  (۲۱ دی ماه ۹۹) مهلت دارند که آثار خود را به این رویداد هنری ارسال کنند.

اسامی داوران :

Yuri Mechitov (Tbilisi, Georgia)
Elena Wilt (Tallinn Estonia)
Reza Mozafari manesh (Iran, Tehran)
Jovan Vidakovic(Trebinje, Bosnia and Herzegovina)
Izya Shlosberg (Maryland, USA)
Makinde Adeniran (Abeokut, Nigeria)
Sergei Zhdanovich (Minsk, Belarus)
Elena Martynyuk (Ukraine, Russia)
Ariel Cecilio Lemus (Havana, Cuba)

Views: 69

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا