اخباراخبار هنرهای تجسمی

آثار هنری ۱۱۰ متری با موضوع کودک و کرونا

آثار هنری 110 متری با موضوع کودک و کرونا لینک : https://asarartmagazine.ir/?p=21544 👇 سایت : AsarArtMagazine.ir اینستاگرام :‌ instagram.com/AsarArtMagazine تلگرام :  t.me/AsarArtMagazine 👆
آثار هنری 110 متری با موضوع کودک و کرونا لینک : https://asarartmagazine.ir/?p=21544 👇 سایت : AsarArtMagazine.ir اینستاگرام :‌ instagram.com/AsarArtMagazine تلگرام : t.me/AsarArtMagazine 👆

آثار هنری ۱۱۰ متری با موضوع کودک و کرونا | یک اثر هنری عظیم در انگلستان با هدف به تصویر کشیدن تاثیرات شیوع ویروس کرونا بر کودکان جهان بر روی چمن خلق شد.

به گزارش مجله اثرهنری به نقل از ایسنا، گروه هنری با نام «شن از نگاه تو» اثر هنری در زمین‌های اطراف «یورکشایر غربی» واقع در انگلستان خلق کرده‌اند که ۶هزار کودک در ابعاد واقعی را حین بازی به تصویر می‌کشد. این اثر از نمای بالا چهره یک کودک را به وجود می‌آورد.

این اثر هنری که «۶ هزار کودک» نام دارد به مناسب روز جهانی کودک (بیستم نوامبر) خلق شده بود. این اثر هنری عظیم با اشاره به هشدار «یونیسف» درباره احتمال مرگ ۶ هزار کودک بیشتر به صورت روزانه در پی شیوع ویروس کرونا خلق شده است.

آثار هنری ۱۱۰ متری با موضوع کودک و کرونا «۶ هزار کودک» نام دارد و در طول سه روز خلق شد.

این گروه هنری اوایل سال جاری اثر هنری دیگری را برای تشویق مردم به رعایت فاصله اجتماعی خلق کردند. خلق چهره «گرتا تونبرگ» فعال محیط‌زیست به مناسبت روز جهانی زن نیز از آثار این گروه هنری است.

Views: 7

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا