فراخوان مد و لباس

فراخوان فشن کودکان Clementoni

فراخوان فشن کودکان Clementoni لینک : https://asarartmagazine.ir/?p=21487 👇 سایت : AsarArtMagazine.ir اینستاگرام :‌ instagram.com/AsarArtMagazine تلگرام :  t.me/AsarArtMagazine 👆

فراخوان فشن کودکان Clementoni | آتلیه مد ایده جدید مسابقه ای است که اخیراً توسط کمپانی معروف Clementoni ایتالیایی اعلام و در Desall.com منتشر شده است.

به گزارش مجله اثرهنری به نقل از مجله نگاه فرد کلمنتونی به دنبال یک اسباب بازی جدید برای گسترش خط Crazy Chic خود است و شما را به طراحی ابزاری دعوت می کند که به وسیله آن کودک می تواند با سهولت و رضایت فراوان لوازم جانبی مد یا عناصر دکوری ایجاد کند.

از شما دعوت شده است که یک اسباب بازی متشکل از یک ماشین / سیستم را قادر به ایجاد سریع و ساده لوازم جانبی مد یا عناصر دکوری برای استفاده بر روی محصولات دیگر، با اطمینان از سهولت استفاده کودک، علاوه بر احساس عالی تعجب و رضایت برای نتیجه نهایی طراحی کنند. این اسباب بازی باید اثری منتشر نشده و اصلی باشد و خود را از سایر محصولات موجود در بازار توسط Clementoni یا مارک های دیگر متمایز کند. در طراحی اسباب بازی خود ، باید به مکانیزمی که عنصر لوازم جانبی / دکوری را ایجاد می کند و هم به عناصر تعامل و روش عملکرد کودک توجه کنید.

شرایط ارسال:

  • فایل های سه بعدی (قالب IGS / STP) ؛
  • رندر، احتمالاً با نماهای اورتگونال/ آکسونومتری، نمای تفکیکی، بخشها، توصیفات مربوط به مواد مورد استفاده در پروژه ؛
  • شرح فرآیند ایجاد عنصر لوازم جانبی / تزئینی و روش کار برای کاربر، از طریق تصاویر ، رندرها یا نمودارها.
  • بسته به ایده پروژه شما، ممکن است کاربر ملزم به جمع آوری برخی از اجزای اسباب بازی شود – در این حالت، شما ملزم به ارائه توضیحات روشنی هستید.
  • برای ارائه بهتر پروژه خود، از شما دعوت می شود که بایگانی. تصاویر با وضوح بالا در فایل ZIP ، همراه با نمودارها یا سایر مواد گویا پیوست کنید.

معیارهای ارزیابی:

درجه اصالت در بخش ۵/۵
امکان سنجی فنی ۵/۵
عملکرد / قابلیت استفاده ۴/۵
مطابقت با مارک ۳/۵
زیبایی شناسی ۳/۵

  • برنده تقریباً قبل از پایان مارس ۲۰۲۱ اعلام خواهد شد.
  • برنده اصلی ۵۰۰۰ یورو دریافت می کند.
  • شرکت در این رقابت رایگان است.

آخرین مهلت ثبت نام: ۲۱ ژانویه ۲۰۲۱ ( ۲ بهمن ۹۹ )

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه کنید: https://desall.com/Contest/Fashion-Atelier/Brief

Views: 17

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا