اخباراخبار هنرهای تجسمی

اثر بنکسی ناقص شد

اثر بنکسی ناقص شد لینک : https://asarartmagazine.ir/?p=21736 👇 سایت : AsarArtMagazine.ir اینستاگرام :‌ instagram.com/AsarArtMagazine تلگرام :  t.me/AsarArtMagazine 👆

اثر بنکسی ناقص شد |‌ دوچرخه‌ای که در نزدیکی اثر جدید «بنکسی» هنرمند گرافیتی‌کار مشهور قرار داشت ناپدید شده و حالا جدیدترین اثر این هنرمند ناقص شده است.

به گزارش مجله اثرهنری به نقل از ایسنا و به نقل از گاردین، دوچرخه‎‌ای با یک چرخ که در کنار نقاشی دیواری جدید «بنکسی» در شهر «ناتینگهام» واقع در انگلستان قرار داشت، اکنون ناپدید شده است.

نقاشی دیواری جدید «بنکسی» دخترکی را در حال بازی با یک لاستیک دوچرخه در کنار یک دوچرخه واقعی که فقط یک لاستیک داشت، نشان می‌داد.

«بنکسی» که همواره با انتشار تصویری از جدیدترین آثارش در اینستاگرام اصالت آثارش را تایید می‌کند، مدتی پس از خلق این اثر هنری تصویری از آن را در صفحه شخصی خود منتشر کرده بود.

بیشتر بخوانید :

بنکسی کیست؟

کمی پس از تایید اصالت این اثر، شورای شهر «ناتینگهام» برای جلوگیری از آسیب‌های احتمالی از صفحه شفاف پلاستیکی به عنوان پوششی برای نقاشی دیواری استفاده کردند، اما با این حال وندال‌ها دو بار با استفاده از اسپری رنگ این اثر را هدف قرار دادند.

در زمان رونمایی اولیه از این اثر، برخی از شهروندان این شهر معتقد بودند این اثر اشاره‌ای به کارخانه دوچرخه‌سازی مشهور این شهر است.

«بنکسی» هنرمند گرافیتی‌کار مشهوری است که با نقاشی‌های دیواری و هنر گرافیتی اعتراضی خود، شهرت جهانی دارد، با این حال هنوز هویت اصلی او فاش نشده است. نقاشی‌های این هنرمند بیشتر به مسائل سیاسی و موضوع‌هایی مانند گرمای جهانی، جنگ، شنود غیرقانونی و شرایط سخت کاری پرداخته است. تاکنون بارها نقاشی‌های این هنرمند از روی دیوار جدا و به قیمت‌های چشمگیر فروخته شده است.

Views: 14

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا