اخباراخبار گالری‌های هنریاخبار هنرهای تجسمی

ششمین جشنواره جهانی هنر مقاومت ۲۰ بهمن روی دیوار

ششمین جشنواره جهانی هنر مقاومت 20 بهمن روی دیوار لینک : https://asarartmagazine.ir/?p=22904 سایت : AsarArtMagazine.ir اینستاگرام :‌ instagram.com/AsarArtMagazine تلگرام :  t.me/AsarArtMagazine 👆

ششمین جشنواره جهانی هنر مقاومت ۲۰ بهمن روی دیوار | حضور هنرمندان بیش از ۵۰ کشور در جشنواره جهانی هنر مقاومت شرکت کردند. آثار برگزیده ششمین جشنواره جهانی هنر مقاومت از بیش از ۵۰ کشور جهان در خانه هنرمندان ایران به نمایش در خواهد آمد.

به گزارش مجله اثرهنری مدیر روابط عمومی ششمین جشنواره جهانی هنر مقاومت،در گفتگوی خود با خبرنگار فرهنگی ایرنا از برگزاری این نمایشگاه از ۲۰ بهمن  تا یکم اسفند ماه سال جاری در خانه هنرمندان ایران و با رعایت کامل تمامی پروتکل‌های بهداشتی خبر داد.

مهدی علی بخشی، افزود، در این نمایشگاه آثار منتخب رشته‌های کارتون، عکس، تصویرسازی، کتیبه و پرچم، تایپوگرافی، پوستر و حجم به نمایش درخواهند آمد.

همچنین آثار بخش نقاشی همزمان در موزه هنرهای معاصرفلسطین به نمایش در خواهند آمد.

مدیر روابط عمومی ششمین جشنواره جهانی هنر مقاومت در ادامه با اشاره به این موضوع که تعداد قابل توجهی کار از ۵۰ کشور جهان به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است گفت: در ابتدا قرار بود که این جشنواره در هفه بسیج برگزار شود اما با توجه به اینکه آثار باید ساخته شده تحویل دبیرخانه میشدند و شرایط همه گیری کرونا و درخواست های زیادی که بابت به تعویق انداختن این جشنواره به دست ا رسید نهایتا ما به این نتیجه رسیدیم که این جشنواره را در ایام نزدیک به سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بدون تداخل زمانی با جشنواره‌های هنری در اواخر بهمن ماه برگزار کنیم.

علی بخشی تصریح کرد، مراسم افتتاحیه نمایشگاه ۲۰ بهمن ساعت ۱۶ در محل خانه هنرمندان ایران با حضور تنی چند از هنرمندان و مسئولین فرهنگی کشور برگزار خواهد گردید.

وی در پایان افزود،به‌ سبب معضلاتی که شیوع ویروس کرونا در این برهه از زمان گریبان جهان را گرفته،جشنواره جهانی هنر مقاومت هم نیز از این قاعده مستثنا نبوده و عدم حضور برخی هنرمندان داخلی و یا خارجی   به خاطر همین معضل ،بنابراین تمهیداتی اندیشه شده تا پس از نمایشگاه تمامی آثار در سایت جشنواره جهانی هنر مقاومت   به نمایش درآیند.

ششمین جشنواره جهانی «هنر مقاومت» با دبیری مسعود نجابتی و در هشت بخش «نقاشی»، «کارتون»، «حجم»، «عکس»، «پرچم و کتیبه»، «تایپوگرافی»، «تصویرسازی» و «پوستر» توسط انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدسِ بنیاد فرهنگی روایت فتح، بهمن‌ماه برگزار خواهد شد.

بخش های عکس – تصویرسازی – پوستر – حجم – کتیبه و پرچم – کارتون و تایپوگرافی
خانه هنرمندان ایران
۲۰ بهمن لغایت ۱ اسفند ۱۳۹۹
همه روزه  به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۲ الی ۱۸
آدرس: خیابان آیت الله طالقانی- خیابان شهید موسوی شمالی- ضلع جنوبی باغ هنر – خانه هنرمندان ایران

نمایش منتخب آثار بخش نقاشی
موزه هنرهای معاصر فلسطین
همه روزه به جز تعطیلات و روزهای جمعه از ساعت ۱۰ الی ۱۸
میدان فلسطین، خ طالقانی، خیابان شهید برادران مظفر، تقاطع بزرگمهر، شماره ۷۴

Views: 36

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا