اخبار هنرهای تجسمی

اختتامیه هفتمین سالانه هنر معاصر پرسبوک برگزار می شود

اختتامیه هفتمین سالانه هنر معاصر پرسبوک برگزار می شود | لینک : https://asarart.ir/Atelier/?p=2744 کانال رسمی باشگاه‌های تخصصی اثرهنری(آتلیه اثرهنری) ـ @AsarArtAtelier

اختتامیه هفتمین سالانه هنر معاصر پرسبوک برگزار می شود | مراسم اختتامیه هفتمین سالانه هنر معاصر پرسبوک و رونمایی از کتاب پرسبوک جمعه ۲۳ شهریورماه در خانه سرامیک فرزانه برگزار می‌شود.

به گزارش آتلیه اثرهنری به نقل از مجله نوریاتو، مراسم اختتامیه هفتمین سالانه هنر معاصر پرسبوک و تقدیر از برگزیدگان بخش رقابتی٬ تقدیر از حامیان این رویداد هنری و رونمایی از کتاب پرسبوک ساعت ۱۷ تا ۱۹ جمعه ۲۳ شهریورماه در خانه سرامیک فرزانه برگزار می‌شود.

ندا درزی گفت: از میان ایمیل‌های دریافت شده آثاری که ارتباط مستقیمى با تم هنر زیست محیطی این دوره داشت و در زمان مقرر با فرمت صحیح ارسال شده بود براى داوران ارسال شد و طی بازبینی نمایشگاهی نحوه پرزنته و اجرای نهایی نیز مورد بررسی قرار گرفت. پویا آریان پور، شادمهر راستین، محمدرضا قانعی، بهرنگ صمدزادگان و پاملا کریمى داوری آثار این دوره را برعهده داشتند.

او افزود: ۱۷ هنرمند بخش مسابقه آراى مشترک داوران را به خود اختصاص دادند که از این میان سه هنرمند موفق به کسب رتبه اول تا سوم شدند که شرح آن به ترتیب ذیل می‌باشد. برگزیده اول: شهرزاد کائدی‌نژاد با اثر آنگاه ( اینستالیشن)٬ برگزیده دوم: گروه بُن – فاران پیرجمالی، سید سجاد موسوی اصفهانی با اثر فشار (اینستالیشن )٬ برگزیده سوم: پرهام پیوندی با مجموعه غیاب (طراحی).

به گفته درزی مراسم اهدای تندیس‌ها و لوح تقدیرها به هنرمندان و حامیان به همراه رونمایی کتاب هفتمین سالانه چاپ انتشارات بن گاه با حمایت حراج تهران ۲۳ شهریور در خانه سرامیک فرزانه برگزار می‌شود. این کتاب تحت عنوان “کبوتر دَم” تالیف ندا درزی به همراهی محققین دکتر بهنام کامرانی و ستاره حسینی در بخش اکو آرت است. گرافیک کتاب را سعید خالقی و ترجمه را مهین کوچکی بر عهده گرفته‌اند.

Views: 4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا