فراخوانفراخوان طراحی پوسترفراخوان گرافیکفراخوان موشن گرافیک

فراخوان دوسالانه بین‌المللی پوستر بولیوی

فراخوان دوسالانه بین‌المللی پوستر بولیوی | لینک : https://asarart.ir/Atelier/?p=3374 | کانال رسمی باشگاه‌های تخصصی اثرهنری(آتلیه اثرهنری) ـ @AsarArtAtelier

فراخوان دوسالانه بین‌المللی پوستر بولیوی

فراخوان دوسالانه بین‌المللی پوستر بولیوی | به گزارش آتلیه اثرهنری به نقل از هنر‌آنلاین دوسالانه پوستر بولیوی یکی از مهمترین رویدادهای طراحی و هنرهای تجسمی است که بیش از ۱۵ هزار دانشجو و طراح حرفه‌ای گرافیک در آن حضور می‌یابد و هنرمندان بیش از ۷۶ کشور جهان به رقابت می‌پردازند. این رخداد هر دو سال یک‌بار در ماه نوامبر در شهر La Paz بولیوی برگزار می شود.

حضور تمامی دانشجویان و طراحان گرافیک با هر سن و ملیتی در این رویداد آزاد است. ضمنا تکنیک ارائه کار آزاد بوده و شرکت در مسابقه هزینه‌ای ندارد.

در این دوره از دوسالانه آثار در ۵ گروه به شرح ذیل ارائه خواهند شد:

 آثار منتشر شده شامل:

۱- پوسترهای فرهنگی  ۲-  پوسترهای اجتماعی  ۳- پوسترهای تبلیغاتی یا تجاری

 آثار منتشر نشده شامل:

۴-  پوسترهای منتشر نشده با موضوع ” عصر دروغ”

۵- گیف‌های متحرک  منتشر نشده با موضوع ” توانمندی بانوان”

ابعاد آثار ارسالی در گروه ۱ تا ۳ باید بیشتر از ۵۰ در ۷۰ سانتیمتر ، در گروه چهار۷۰ در ۱۰۰ سانتیمتر (عمودی)، و در گروه ۵ ۱۰۰۰ در ۱۳۸۰ پیکسل (عمودی) حداقل زمان ۱۵ ثانیه ارائه شود.

گفتنی است هیئت داوران پس از بررسی آثار به منتخبین جوایزی به شرح ذیل اهدا می نماید:

گروه ۱ مبلغ ۴۰۰۰ دلار آمریکا، گروه ۲ مبلغ ۲۰۰۰ دلار، گروه ۳ نیز ۲۰۰۰ دلار ، گروه ۴ مبلغ ۵۰۰ دلار ، بهترین پوستر از میان تمام گروه ها ۱۰۰۰ دلار و بهترین پوستر گروه ۴ نیز ۱۰۰۰ دلار آمریکا بعنوان جایزه دریافت خواهند نمود.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارسال آثار حداکثر تا تاریخ ۸ مارس ۲۰۱۹ (۱۷ اسفند ۹۷ ) به سایت زیر مراجعه نمایند.
http://www.bicebebolivia.com

Visits: 30

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا