اخبار هنرهای تجسمیمعرفی کتاب

رونمایی کتاب پیش نگاه سال ۹۶ در گالری گلستان

رونمایی کتاب پیش نگاه سال 96 در گالری گلستان لینک : https://asarart.ir/Atelier/?p=5380 👇 سایت : AsarArt.ir/Atelier اینستاگرام :‌ instagram.com/AsarArtAtelier تلگرام :  @AsarArtAtelier 👆
رونمایی کتاب پیش نگاه سال ۹۶ در گالری گلستان | کتاب پیش نگاه، مشتمل بر آثار ۲۹ نگارخانه در سال ۹۶ روز پنج شنبه ۹ اسفند ماه در گالری گلستان رونمایی می‌شود.

رونمایی کتاب پیش نگاه سال ۹۶ در گالری گلستان | به گزارش آتلیه اثرهنری به نقل از هنرآنلاین، مژگان قدوسی مدیر مسئول نشریه پیش نگاه درباره این کتاب گفت: پیش نگاه ۵ سال است که منتشر می‌شود و هر ماه اطلاع رسانی برنامه گالری‌ها را به عهده دارد. هدف اصلی پیش نگاه اطلاع رسانی به مردم و جذب مخاطبان بیشتر در زمینه بازار هنر است.

قدوسی افزود: تا کنون دو جلد کتاب پیش نگاه مشتمل بر آرشیو تخصصی هنرمندان در سال ۹۴ و ۹۵ منتشر شده و امسال می خواهیم سومین پیش نگاه را رونمایی کنیم.

مدیر مسئول پیش نگاه در ادامه گفت: در این کتاب نام بیش از یکهزار و صد هنرمند آمده است و همچنین گفت و گویی با نادر سیحون مدیر گالری سیحون با موضوع رویکرد گالری‌ها و گالری‌داری و نیز مقاله‌ای از مرداویج توکلی منتشر شده است.

قدوسی گفت: کتاب سال پیش نگاه تاریخ مدون و مستدلی ست که در سال‌های بعد می‌تواند ماخذ پژوهشگران در حوزه آثار گالری‌ها و کارنامه گالری‌دارها و هنرهای تجسمی باشد.

وی در پایان گفت: در برنامه رونمایی از کتاب پیش نگاه، امیر راد رئیس انجمن نقاشان و پریسا پهلوان مدیر گالری ویستا و لیلی گلستان مدیر گالری گلستان درباره رویکرد گالری‌ها در هنر معاصر سخنرانی می‌کنند.

در سومین کتاب پیش نگاه آثار این گالری‌ها در سال ۹۶ منتشر شده است: آب انبار، آتبین،آرته، آریا، اثر، افرند، الهه، ای جی، ایوان، دنا، دستان+۲، زیرزمین دستان، راه ابریشم، ژاله، ساربان، سایه، سیحون، شلمان، طراحان آزاد، گلستان، ماه، نگر، والی، ویستا، هور، هفت ثمر.

مراسم رونمایی از کتاب پیش نگاه روز پنج شنبه ۹ اسفند در گالری گلستان واقع در دروس خیابان شهید کماسایی شماره ۳۴ از ساعت ۱۶ الی ۱۸ برگزار می شود و ورود برای عموم آزاد است.

Visits: 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا