فراخوانفراخوان عکاسی

فراخوان رقابت عکاسی MEI

فراخوان رقابت عکاسی MEI لینک : https://asarart.ir/Atelier/?p=6957 👇 سایت : AsarArt.ir/Atelier اینستاگرام :‌ instagram.com/AsarArtAtelier تلگرام :  @AsarArtAtelier 👆
فراخوان رقابت عکاسی MEI | “داستان های ناگفته” موضوع سومین دوره رقابت عکاسی دیجیتال موسسه خاورمیانه، همراه با جوایز نقدی و ایجاد فرصت برای حضور در حراج MEI در واشنگتن، است.

فراخوان رقابت عکاسی MEI | به گزارش آتلیه اثرهنری به نقل از گالری آنلاین، این مسابقه امسال، عکس هایی را با یک داستان در مورد مردم، مکان ها، تاریخ و فرهنگ خاورمیانه و شمال آفریقا، جستجو می کند.

جوایز تا ۵۰۰ دلار در نظر گرفته شده و عکس های برنده شده در موسسه خاورمیانه نمایش داده خواهد شد، همچنین در حراج سالانه MEI که در تاریخ ۱۲ نوامبر ۲۰۱۹ در واشنگتن برگزار میشود حضور خواهند یافت.

موسسه خاورمیانه (MEI) از تصاویری استقبال میکند که جوامع و سنت های دیده نشده خاورمیانه را نشان می دهد و روح پر جنب و جوش منطقه را برجسته می کند.

خلاقیت در تفسیر موضوع بسیار مورد توجه قرار می گیرد، و ارسال از تمام ژانرها و سطح مهارت استقبال می شود.

هر هنرمند میتواند تا ۵ تصویر ارسال نماید.

موسسه خاورمیانه (MEI) متعهد است تا دانش و آگاهی در مورد خاورمیانه را در میان شهروندان ایالات متحده افزایش دهد و به درک بهتر بین مردم این دو منطقه کمک کند.

شرکت در این رویداد رایگان است.

مهلت ارسال آثار: ۱۹ جولای ۲۰۱۹ (۲۸ تیر ۹۸)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

Visits: 9

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا