اخبار استان اردبیلفراخوان عکاسی

معرفی برگزیدگان جایزه‌های IPA و لوسی در نیویورک

معرفی برگزیدگان جایزه‌های IPA و لوسی در نیویورک لینک : https://asarart.ir/Atelier/?p=8928 👇 سایت : AsarArt.ir/Atelier اینستاگرام :‌ instagram.com/AsarArtAtelier تلگرام : @AsarArtAtelier 👆
معرفی برگزیدگان جایزه‌های IPA و لوسی در نیویورک | جایزه IPA، رویداد بین المللی عکاسی و جایزه معتبر بین المللی لوسی برگزیدگان خود را شناخت.

معرفی برگزیدگان جایزه‌های IPA و لوسی در نیویورک ‌| به گزارش آتلیه اثرهنری به نقل از ایلنا، جایزه IPA، رویداد بین المللی عکاسی و جایزه معتبر بین المللی لوسی که ریاست آنهارا یک ایرانی به عهده دارد، در دو شب پیاپی در نیویورک برگزار شد و یک فلسطینی با عکس‌هایی خیره کننده و افشاگر از درگیری‌های نقاظ مرزی کشورش به مقام نخست دست یافت.

برگزیدگان هر دو این جوایز توسط هیات داوران بین‌المللی که از کارشناسان مشهور عکس هستند از میان یازده هزار و ۵۰۰ عکاس از ۱۱۰ کشور در سراسر جهان انتخاب شدند.

در فرایند جایزه IPA که بیست و یکم اکتبر برپا شد، به رسم هر ساله دو نفر از فینالیست‌ها به عنوان “عکاس سال” از میان عکاسان حرفه‌ای و “استعداد برتر” از بین عکاسان آماتور و دانشجویان برگزیده می‌شوند که امسال در هفدهمین دور این جایزه، عنوان “عکاس سال” به مصطفی حسن Mostafa Hassona با موضوع درگیری‌های مرزی فلسطینیان با سربازان اسرائیلی و جایزه استعداد برتر به مایکل هورلیک Mikkel Horlyck با موضوع غفلت تعلق گرفت.

جایزه شناخته شده “عکاسی لوسی” نیز بیست و دوم اکتبر در خضور چهره های شاخص عکاسی برگزیدگانش را شناخت.

در این مراسم جایزه “یک عمر دستاورد هنری” به Jay Maisel، جایزه عکاسی “هنرهای زیبا” Stephen Shore، جایزه عکاسی “پرتره” Annie Leibovitz، جایزه عکاسی “خبری” Maggie Steber، جایزه عکاسی “مستند” Edward Burtynsky، جایزه عکاسی “مدلینگ” Ellen Von Unwerth، جایزه عکاسی “بشردوستانه” Zanele Muholi، جایزه عکاسی “ورزشی” Al Bello، جایزه عکاسی نور موضعی Rencontres d’Arles، جایزه “تاثیرگذارترین عکاس” Tyler Hick رسید.

بر اساس اعلام جایزه لوسی ،عکاس بین‌المللی سال ،۱۰۰۰۰ دلار جایزه نقدی باحمایت مالی atedge و برترین استعداد ۵۰۰۰ دلارجایزه نقدی با حمایت مالی سونی دریافت می‌کند.

گفتنی است گروه فرمانی که در سال ۱۹۸۵ تاسیس شده است سازمان‌جوایز بین‌المللی طراحی (IDA)، چند جایزه عکاسی بین‌المللی، جایزه بین المللی Architecture MasterPrize ،رقابت خلاق بین المللی لندن، جایزه de de la Photographie در پاریس و موسس بنیاد شناخته شده لوسی است.

Views: 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا