فراخوانفراخوان گرافیک

مسابقه هنری تفاوت هایمان را بپذیریم ۲۰۲۲

مسابقه هنری تفاوت هایمان را بپذیریم ۲۰۲۲ لینک : https://asarartmagazine.ir/?p=21741 👇 سایت : AsarArtMagazine.ir اینستاگرام :‌ instagram.com/AsarArtMagazine تلگرام :  t.me/AsarArtMagazine 👆

مسابقه هنری تفاوت هایمان را بپذیریم ۲۰۲۲ | از هنرمندان، متخصصان، آماتورها، دانشجویان خواسته می شود تفسیر خود را از موضوع “غنی سازی زندگی از طریق تنوع و فراگیری” ارائه دهند.

به گزارش مجله اثرهنری به نقل از مجله نگاه فرد “هنرمندان ابزاری قدرتمند برای برانگیختن تغییرات اجتماعی دارند. بدون گفتن یک کلمه، آنها می توانند تغییرات را در سراسر جهان ایجاد کرده و با آموزش، تأثیر بگذارند. پذیرش تفاوت های ما شما را به مشارکت در ایجاد جامعه ای دعوت می کند که در آن تنوع پذیرفته شده و از فردیت تجلیل می شود. با ارسال هنر اوریجینال خود به Embuging Our Differences و نمایشگاه سالانه بین المللی هنرهای حقوقی در فضای باز ، بخشی از این تغییر شوید.

با داشتن ۵۰ تصویر به اندازه بیلبورد به ابعاد ۱۶ فوت (۵ متر) عرض در ۱۲٫۵ فوت (۴ دقیقه) ارتفاع ، هر اثر هنری توسط هنرمندان محلی ، ملی و بین المللی ایجاد شده است که تفسیر آنها از موضوع ما “غنی سازی زندگی از طریق تنوع و فراگیری” را منعکس می کند.

هنر اوریجینال شما می تواند در هر اندازه و مدیومی باشد. با این حال، شما باید آن را به عنوان یک فایل دیجیتالی با وضوح بالا ایجاد یا اسکن کرده و ارسال کنید. همه هنرها باید به صورت افقی باشند.

تعداد آثار هنری که می توانید ارسال کنید محدودیتی ندارد.

برای مشاهده آثار برنده گذشته اینجا کلیک کنید.

شرکت در این مسابقه هزینه ای ندارد.

جوایز

در مجموع ۳۰۰۰ دلار در قالب سه جایزه جداگانه – ۱۰۰۰ دلار برای “بهترین در نمایشگاه بزرگسالان” ، “بهترین در نمایشگاه دانشجویی” و “انتخاب مردم” ارائه می شود.

۵۰ مقاله ارسالی برای درج در نمایشگاه انتخاب خواهد شد. این نمایشگاه در پارک Bayfront در مرکز شهر ساراسوتا ، فلوریدا ، ایالات متحده آمریکا به نمایش در خواهد آمد.

آخرین مهلت ثبت نام :

۶ اکتبر ۲۰۲۱ ( ۱۴ مهر ۱۴۰۰ )

شرکت در این رقابت برای همه آزاد است.

وب سایت مسابقه هنری تفاوت هایمان را بپذیریم ۲۰۲۲ :

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت رسمی مسابقه مراجعه کنید.

Visits: 16

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا