فراخوانفراخوان کارتونفراخوان کاریکاتور

نخستین مسابقه کاریکاتور «فصل کارتون»

نخستین مسابقه کاریکاتور «فصل کارتون» لینک : https://asarartmagazine.ir/?p=24501👇 سایت : AsarArtMagazine.ir اینستاگرام :‌ instagram.com/AsarArtMagazine تلگرام :  t.me/AsarArtMagazine 👆

فراخوان نخستین مسابقه کاریکاتور «فصل کارتون» | به گزارش مجله اثرهنری «فصل کارتون» عنوان یکی از طرح‌های خانه کاریکاتور اصفهان است که ویژه اعضای این خانه و کاریکاتوریست‌های کشور با نگاه ملی طراحی شده است.

پیام پورفلاح مدیر خانه کاریکاتور حوزه هنری استان اصفهان، از انتشار فراخوان «فصل کارتون» خبر داد و گفت: این طرح یکی از طرح‌های جدید خانه کاریکاتور است که در آن از کاریکاتوریست‌ها برای حضور در مسابقات کاریکاتور به‌صورت فصلی دعوت می‌کنیم تا در مسائل روز با نگاه نقادانه به تولید اثر بپردازند. نخستین دوره این مسابقه برای فصل بهار اکنون فراخوان خود را منتشر کرده است.

وی افزود: این مسابقه فصلی یک بار برگزار می‌شود و موضوعات آن متناسب با شرایط روز کشور است و داوران آن نیز از بهترین هنرمندان کاریکاتور هستند.

مدیر خانه کاریکاتور حوزه هنری اصفهان با اشاره به جوایز این جشنواره که در حد جشنواره‌های ملی است خاطرنشان کرد: از آثار منتخب این مسابقه نمایشگاهی در فضای مجازی وب سایت، اینستاگرام و تلگرام برگزار می‌شود و از سه اثر برتر هر فصل از این مسابقه نیز موشن کارتون ساخته خواهد شد.

موضوع :

موضوع این دوره از فراخوان مسابقه «فصل کارتون» وعده وعیدها و شعارهای توخالی است.

شرح فراخوان :

در توضیح این فراخوان آمده است، وعده و وعید دادن کار سخت و در عین حال آسانی‌ست! کار سخت از این منظر که انجام تعهدات و وفای به عهد، زحمت فراوان دارد و مسئولیت سنگینی روی دوش وعده دهنده می‌گذارد.

از طرفی، وعده و وعید بسیار آسان است چون دقیق‌تر که نگاه کنیم؛ یک دهان می‌خواهد و تسلط بر زبان مادری! و با این نگاه ساده‌تر، وعده و وعید دادن تبدیل می‌شود به شعارهای توخالی!

از مقررات این دوره از مسابقه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این مسابقه ویژه اعضا خانه کاریکاتور اصفهان است، اما هنرمندان دیگر شهرها نیز می‌توانند به‌عنوان مهمان در این مسابقه حضور یابند.
  • علاقه‌مندان می‌توانند با تکنیک و تعداد آزاد با اندازه حداقل A۴، فرمت JPG و رزولوشن ۳۰۰ dpi در این مسابقه شرکت کنند و باید به همراه آثار نام کامل اثر، شماره تماس ثابت و همراه در یک فایل نوشتاری به دبیرخانه این مسابقه ارسال شود.
  • آثاری که قبلا منتشر و موفق به کسب جایزه شده‌اند، فقط به بخش نمایشگاهی راه پیدا می‌کنند.
  • شرکت‌کننده با ارسال اثر می‌پذیرد که دبیرخانه مسابقه حق استفاده نمایشگاهی و انتشار آثار در فضاهای مجازی و حقیقی را خواهد داشت.

جوایز نخستین مسابقه کاریکاتور «فصل کارتون»:

  • -نفر اول: ۳۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال
  • – نفر دوم: ۲۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال
  • -نفر سوم: ۱۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال

آخرین مهلت ارسال آثار دهم خرداد‌ماه ۱۴۰۰ خواهد بود و علاقه‌مندان برای حضور در این مسابقه باید آثار خود را از طریق ایمیل خانه کاریکاتور اصفهان به آدرس esfahancartoon@gmail.com ارسال کنند و در قسمت موضوع ایمیل قید کنند که مربوط به جشنواره فصل کارتون اصفهان است.

Views: 4

منبع
مجله نگاه‌فرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا