فراخوانفراخوان عکاسی

فراخوان مسابقه عکس «مثبت ۶۵»

فراخوان مسابقه عکس «مثبت ۶۵» لینک : https://asarart.ir/Atelier/?p=8447 👇 سایت : AsarArt.ir/Atelier اینستاگرام :‌ instagram.com/AsarArtAtelier تلگرام :  @AsarArtAtelier 👆
فراخوان مسابقه عکس «مثبت ۶۵» | مسابقه عکس «مثبت ۶۵» به همت مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۱۳ و فرهنگ‌سرای امید و اداره سلامت و معاونت اجتماعی شهرداری منطقه ۱۳، با محوریت ارج نهادن به جایگاه سالمندان در ۶ بخش برگزار می‌شود.

فراخوان مسابقه عکس «مثبت ۶۵» | به گزارش آتلیه اثرهنری به نقل از گالری آنلاین به نقل از رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، مسابقه عکس «مثبت ۶۵» به همت مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۱۳ و فرهنگسرای امید و اداره سلامت و معاونت اجتماعی شهرداری منطقه ۱۳، با شعار «تهران، شهر دوستدار سالمند» با هدف ارج نهادن به جایگاه سالمندان و ارزش گذاری و توجه بیشتر همشهریان در ۶ بخش برگزار می‌شود.

مسابقه عکس «مثبت ۶۵» با هدف؛ اهمیت حضور سالمندان در جامعه و ایفای نقش اجتماعی، توجه به ضرورت سلامت و نشاط سالمندان، نگاهی تازه به پدیده سالمندی از دریچه توانایی، فرهنگ‌سازی و شناساندن دوره سالمندی و تکریم منزلت اجتماعی سالمندان، تغییر نگرش جامعه نسبت به مسائل مهم اجتماعی چون سالمندی و تاکید بر نقش محوری سالمندان در خانواده و اجتماع در ۶ بخش برگزار می‌شود؛

-سالمند و معنویت
-سالمند، تحرک و نشاط اجتماعی
-سالمند و شهرنشینی
-سالمند و فعالیت‌های فرهنگی، هنری و اجتماعی
-سالمند و تکنولوژی

این مسابقه یک بخش ویژه برای شرکت کنندگان بالای ۶۵ سال صاحب کارت منزل، دارد. در این بخش سالمندان می‌توانند به دو صورت سلفی و مستقیم از سوژه عکاسی و در این مسابقه شرکت کنند.

برای شرکت در مسابقه عکس «مثبت ۶۵» محدودیت سنی وجود ندارد. هر شرکت‌کننده می‌تواند حداکثر ۵ عکس در هر بخش با فرمت JPEG و با حجم کمتر از ۳ مگابایت بارگذاری کند. شرکت کنندگان باید نام استان، شهر، منطقه و همچنین نام و یا شهرت سوژه عکاسی شده را در هنگام بارگذاری اثر ذکر کنند. ارسال عکس توسط شرکت‌کنندگان به‌منزله اعلام مالکیت عکس است. در صورت اثبات عدم صحت این موضوع، شرکت‌کننده موردنظر از مراحل مسابقه حذف‌ می‌شود.

علاقه‌مندان برای شرکت در این مسابقه می‌توانند از ۹ مهر تا ۳۰ آذر آثار خود را اینجا ارسال کنند. آغاز نمایشگاه و مراسم اهدای جوایز این مسابقه ۱۵ دی برگزار می‌شود.

جوایز:

نفر اول: لوح تقدیر، شرکت در نمایشگاه عکس‌های منتخب و کارت هدیه به مبلغ۲۰/۰۰۰/۰۰۰یال
نفردوم: لوح تقدیر، شرکت در نمایشگاه عکس‌های منتخب و کارت هدیه به مبلغ۱۵/۰۰۰/۰۰۰ریال
نفر سوم: لوح تقدیر، شرکت در نمایشگاه عکس‌های منتخب و کارت هدیه به مبلغ ۱۰/۰۰۰/۰۰۰ریال


بخش ویژه:

نفر اول: لوح تقدیر، شرکت در نمایشگاه عکس‌های منتخب و کارت هدیه به مبلغ۱۵/۰۰۰/۰۰۰ریال
نفردوم: لوح تقدیر، شرکت در نمایشگاه عکس‌های منتخب و کارت هدیه به مبلغ۱۰/۰۰۰/۰۰۰ریال
نفر سوم: لوح تقدیر، شرکت در نمایشگاه عکس‌های منتخب و کارت هدیه به مبلغ ۵/۰۰۰/۰۰۰ ریال

محسن سلیمانی، علی جورابچی، میترا خلیلی و مریم زنجانپور داوران مسابقه عکس «مثبت ۶۵» هستند.

Views: 9

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا